Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з ювілеєм доцента кафедри міського будівництва та господарства Оксану Добровольську

09.09.2020 09:31 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра міського будівництва та господарства ювілей привітання

Дев’ятого вересня свій ювілей святкує чарівна жінка і доцент кафедри міського будівництва та господарства інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Оксана Григорівна Добровольська.

Для Оксани Григорівни інженерний навчально-науковий інститут є alma-mater. Саме тут Оксана Добровольська у 2005 році отримала диплом магістра з водопостачання та водовідведення. Уже тоді ювілярка активно займалася науковою роботою, а у 2016 році з успіхом захистила кандидатську дисертацію в Одеській державній академії будівництва та архітектури на тему «Вдосконалення оперативного управління системами подачі та розподілення води в реальному часі».

Сьогодні Оксана Григорівна продовжує активно займатися наукою. До кола її наукових інтересів входять такі напрямки, як технологія водопідготовки та очистки стічних вод, гідравлічні режими роботи водопровідних мереж тощо. Оксана Григорівна є автором близько 70 наукових праць, із них – 42 наукові публікації, 2 патенти, 8 навчальних та навчально-методичних посібників, 18 методичних матеріалів для самостійної роботи та практикумів студентів. Оксана Добровольська є постійним учасником професійних об’єднань за своєю спеціальністю, член-кореспондентом Академії будівництва України, дійсним членом Асоціації «Німецько-українська інженерна палата Запорізької області».

Однак Оксана Григорівна присвячує себе не лише науковій діяльності. Вона висококваліфікований викладач, про якого з теплом і подякою згадують студенти й випускники. Для ювілярки дуже важливо, щоб кожний її студент став професіоналом в обраній галузі. Оксана Добровольська не шкодує свого часу для того, щоб допомогти студентам розібратися у всіх нюансах майбутньої професії.

Приділяючи багато часу позанавчальним заняттям з молоддю, Оксана Григорівна своїм ставленням до наукових занять надихає на дослідження і розробки студентів та магістрів кафедри. Ії вихованці постійно беруть участь у міжнародних, регіональних, міжвузівських та щорічних науково-практичних конференціях.

Оксана Добровольська – чудовий науковий керівник. За роботу з молоддю та значний особистий внесок у розвиток студентської науково-дослідної роботи та підготовку висококваліфікованих спеціалістів Оксана Григорівна неодноразово отримувала грамоти та подяки. Ювілярка – спокійна і виважена людина, кожен студент для неї особистість. Вона справедлива та об’єктивна, любить свої предмети й те, чим займається.

Шановна Оксано Григорівно! Колектив інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету щиро вітає Вас із ювілеєм! Бажаємо Вам завжди і всюди відчувати себе впевнено, досягати поставленої мети, щоб професійні успіхи Ваших студентів надихали Вас на нові звершення. Міцного здоров'я Вам, миру, благополуччя, справжніх друзів і звичайного людського щастя!

Інженерний навчально-науковий інститут