Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ організували гостинну зустріч для першокурсників

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ організували гостинну зустріч для першокурсників

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ організували гостинну зустріч для першокурсників
09.09.2020 14:09 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій освітній процес початок навчального ро

Першого вересня в актовій залі Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулась зустріч першокурсників з адміністрацією коледжу та кураторами груп. Цього року у навчальному закладі не було традиційних урочистостей до Дня знань, однак представники адміністрації та викладачі радо привітали наших новачків та познайомили їх з дружньою родиною коледжу. Дотримуючись протиепідемічних заходів, керівництво коледжу забезпечило на вході температурний скринінг учасників, а в разі необхідності молодим людям надавались захисні маски.

Зі словами привітання до студентів 1 курсу звернувся директор коледжу Олександр Олійник: «Ми дуже раді вітати всіх першокурсників у стінах Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій. Сподіваємось, що дуже скоро Ви станете активними учасниками освітнього та виховного процесу в коледжі та зможете продемонструвати власний креативний потенціал. Навчання в коледжі – це перша сходинка до кар’єрного зростання, а спеціальності, за якими навчають у коледжі, забезпечать гідне та перспективне майбутнє».

Після організаційних моментів, першокурсники пройшли інструктаж із техніки безпеки та ознайомились із заходами безпеки в боротьбі з вірусом COVID-19. Також студенти познайомились зі своїми кураторами груп, для них провели екскурсію навчальними аудиторіями, лабораторіями, бібліотекою та спортивною залою.

Колектив Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ вітає всіх  із початком  нового навчального року, бажаємо усім міцного здоров’я, успіхів та благополуччя.

 

Схожі новини