Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ запрошує на мовні курси

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ запрошує на мовні курси

Центр  інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ запрошує на мовні курси
10.09.2020 13:43 Все Головні новини (ZNU Zaporizhzhia National University) Центр інтенсивного вивчення іноземних мов

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)  запрошує на курси з інтенсивного вивчення англійської, польської, іспанської, німецької, французької, турецької мов студентів та всіх охочих покращити свій рівень володіння іноземними мовами.

Загалом, Центр пропонує слухачам різні послуги, серед яких: загальний курс англійської мови для студентів, школярів та всіх охочих (від рівня А1 й далі), а також підготовчі курси для складання єдиного вступного іспиту та вступних випробувань з іноземної мови для вступу до магістратури. Розклад узгоджується з кожною групою окремо. Програма навчання передбачає стратегії роботи з текстами, лексикою, граматикою.

Загальні курси розраховані на 3,5 місяці, що складає 120 академічних годин, а інтенсивні курси – 2,5 місяці – 80 академічних годин. Перед початком занять слухачі проходять безкоштовне тестування і за його результатами потрапляють в групу відповідно до свого рівня. Заняття проходять в групах по 10 осіб два рази на тиждень у вечірній час з 18.00 до 20.40 у групах.

Також Центр інтенсивного вивчення іноземних мов пропонує курси за програмою «Мовна підготовка викладачів» (англійська) для викладачів та співробітників. Графік занять (дві пари на тиждень) узгоджується з кожною групою окремо.

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ діє з 1996 року, і за цей час навчання в його стінах пройшла велика кількість студентів та слухачів. Тут гарантують якість наданих послуг і професіоналізм викладацького складу. Зауважимо, що викладачами Центру був накопичений значний досвід, розроблені нові ефективні методики інтенсивного вивчення іноземних мов, удосконалена система викладання англійської мови як такої, що користується найбільшим попитом (наразі вона побудована за модульним принципом і охоплює всі рівні мовної підготовки, від початкового до найвищого).

Відзначимо, що пріоритетним напрямком діяльності Центру є інтенсивне вивчення іноземних мов згідно з Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти. Крім того, курси Центру дають гарну можливість оновити свої знання з іноземної мови, якщо довго не було розмовної практики.

Слухачі під час навчання працюють над граматикою, лексикою, читанням, аудіюванням, письмом, а також працюють в парах, групах, моделюють ситуації та займаються розмовною практикою англійської мови. Директор Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варвара Петросова наголосила, що кінцевий результат завжди залежить від вмотивованості слухачів, сумлінного ставлення до занять та виконання всіх завдань. Після завершення курсів і успішного проходження тестування слухачі отримають відповідні сертифікати і можуть далі опановувати мову на інших рівнях.

Тож усі охочі, хто хоче опанувати або підтягнути рівень знання іноземної мови можуть не зволікати, а звертатись до Центру інтенсивного вивчення іноземних мов, що знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66б, 2 корпус ЗНУ (108 аудиторія) або за телефоном: 289-12-95, 066-290-56-21.

E-mail: civim.dpodop@znu.edu.ua. Сайт: http://sites.znu.edu.ua/child-advance.

 

 

 

Схожі новини