Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває реалізація українсько-польського проєкту «Hear my voice»

У ЗНУ триває реалізація українсько-польського проєкту «Hear my voice»

У ЗНУ триває реалізація українсько-польського проєкту «Hear my voice»
15.09.2020 12:43 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту кафедра підприємництва менеджменту організацій та логістики міжнародна діяльність проєктна діяльність українсько-польський проєкт «Hear my voice»

На сьогодні представники кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) спільно з Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży, Development and Initiative NGO та Strefa Inspiracji i Rozwoju втілюють у життя міжнародний українсько-польський проєкт «Hear my voice» («Почуй мій голос»). Щодня – з 9 по 18 вересня – у його рамках проходять онлайн та офлайн заходи, під час яких між учасниками відбувається обмін інформацією, вебінари, воркшопи та інші креативні заходи. У них беруть участь студенти та викладачі Запорізького національного університету, зокрема факультету менеджменту – доценти кафедри ПМОіЛ Марина Лисенко, Юлія Полусмяк, Тетяна Павлюк, а також студенти 1-5 курсів.

Нагадаємо, що в перший день команди познайомились між собою та презентували свої країни один одному. Надалі, до 18 вересня, триває онлайн-обмін на тему інклюзивного театру. Кожного дня учасники вебінарів спілкуються з польськими учасниками та проводять роботу офлайн у національній команді в Запоріжжі.

Другого дня відбулися воркшопи з мови жестів, театральні студії та презентація талантів учасників. Третій день міжнародного проєкту був, на думку учасників, особливо продуктивним, адже вони взяли участь у брейнштормі у складі національній команди. Зустріч проходила на галявині біля 6 корпусу Запорізького національного університету. 

Наступні дні вони також разом працювали над планом майбутньої вистави. За цей час створили та узгодили сценарій, залучили до його реалізації учасників команди. Наразі викладачі кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики разом із креативною молоддю готують цікаву виставу, яку незабаром представлятимуть публічно.

Окрім здобуття нової інформації, під час таких зустрічей представники обох сторін мають чудову нагоду знайти нових друзів, провести час з користю та прокачати свою англійську, адже саме нею спілкуються учасники проєкту.

Насамкінець  усі, хто працював у складі національної команди, отримають міжнародний сертифікат. Крім того, найактивніші з них зможуть взяти участь в «Erasmus+» проєкті на вибір без конкурсу від ГО «Development and Initiative», але вже після закінчення карантину. Інформацію також можна переглянути за покликаннями:

@Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży

@ZNU, Zaporizhzhia National University

@Development and Initiative

@Strefa Inspiracji i Rozwoju

 

Схожі новини