Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває підбиття підсумків презентації масштабних робіт із модернізації матеріально-технічної бази вишу

У ЗНУ триває підбиття підсумків презентації масштабних робіт із модернізації матеріально-технічної бази вишу

У ЗНУ триває підбиття підсумків презентації масштабних робіт із модернізації матеріально-технічної бази вишу
22.09.2020 09:37 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина ZNU Zaporizhzhia National University адміністративно-господарська частина ремонтні роботи модернізація енергоефективність карантинні заходи

На базі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели масштабні ремонтні роботи будівель університету й благоустрій території студмістечка. Керівництво університету в особі ректора Миколи Фролова й надалі планує поступово модернізувати усі навчальні корпуси ЗНУ та ІННІ, а також підготувати до експлуатації ще один новий навчальний корпус (пр. Соборний, 77). Ремонтні роботи відбуваються під керівництвом проректора з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергія Кушніра.

Так, у навчальному корпусі № 2, як вже повідомлялося, відбулася повна модернізація 8 санвузлів на всіх поверхах: встановлені нові зручні кабінки й сантехніку, труби для постачання холодної та гарячої води, стіни й підлогу вкрито новими кахлями. Всюди прикріплені дозатори з рідким милом та антисептики. Також було проведено ремонтні роботи в кабінеті № 220, де розташована кафедра теорії та практики перекладу з англійської мови, та в аудиторії № 246. Наразі співробітники університетської рембудгрупи працюють і в аудиторіях №№ 250 і 250а.

У навчальному корпусі № 3 (біологічний факультет) здійснюється масштабна заміна вікон й аудиторних дверей: у коридорі на 1 поверсі, а також в аудиторіях, де відбулися або зараз проходять комплексні ремонти. А ще, тут завершили ремонти та переобладнання кількох навчальних лабораторій (№№ 202, 206, 207, 208), які наразі цілком відповідають вимогам щодо забезпечення навчального процесу. Наразі очікується встановлення нових меблів у приміщенні лабораторії кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології. Інші відремонтовані приміщення вже мають нове обладнання, й у них відбувається наукова й освітня робота.

Також триває зміна вікон і дверей на 1 поверсі біологічного корпусу. Наразі перетворення, які відбулися торік на його 2 поверсі, поступово тривають і в аудиторіях першого поверху. Саме зараз проводяться ремонтні роботи в приміщеннях № 210 та 212, а також у 211, де знаходився колишній буфет, а тепер переобладнується на комп’ютерний клас. Наразі готуються до вкладання лінолеуму. Незабаром розпочнеться проведення ремонтних робіт й в кабінетах №№ 200, 218, 219, що розташовані одразу на вході у вестибюль корпусу. У № 209 замінили вікна та двері на нові енергоефективні. Окрім цього, у будівлі встановили двоє дверей автоматичного виходу – із так званою системою «антипаніка».

Також і в навчальному корпусі № 5 відбулися реконструкції всіх санвузлів та пов’язані з цим ремонтно-сантехнічні роботи. Тут здійснили заміну сантехніки на нову, встановили пластикові трубопроводи, провели реконструкцію та модернізацію приміщень, оздобили керамічними кахлями стіни та підлогу тощо. А ще, на 1 поверсі завершується переобладнання спеціального санвузла для категорії користувачів, які потребують особливих освітніх умов. Окрім того, останнім часом у будівлі відбулася заміна всього комплексу аудиторних, кабінетних і коридорних вікон – на нові металопластикові. Залишаються поки що без змін великі вікна, що виходять на міжповерхові сходи.

У спортивно-оздоровчому комплексі вже розпочали ремонтні роботи, пов’язані із заміною вентиляційних систем, у приміщенні другої роздягальні на 1 поверсі. Нагадаємо, що в роздягальні, що розташована зліва від ігрової зали, вже така заміна відбулася раніше. У будівлі також повністю відремонтовано та модернізовано приміщення жіночої вбиральні.

У навчальному корпусі № 8 теж були проведені певні ремонтні роботи: відремонтовано три аудиторії – це № 101, 102 і 105, завершили модернізацію гардеробу на 1 поверсі, зокрема осучаснили його фасад. А також здійснили прочистку системи каналізації. В умовах карантину з метою дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм в усіх корпусах ЗНУ повсякчас здійснюється вологе прибирання з використанням спеціального антисептичного засобу широкого спектру антимікробної дії. На входах до кожної будівлі та в санприміщеннях є антисептики, мильні засоби, які використовують для знезараження поверхні рук, а також встановлені спеціальні окремі урни для збору використаних медичних масок та рукавичок.

 

 

 

Схожі новини