Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ здобули повний комплект нагород Чемпіонату балканських країн із легкої атлетики

22.09.2020 11:30 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Юридичний Факультет фізичного виховання здоров’я і туризму Чемпіонат з легкої атлетики

У Стамбулі відбувся чемпіонат Балканських країн з легкої атлетики серед спортсменів до 20 років, Balkan U20 Championships. У складі збірної України успішно виступили запорізькі спортсмени – студенти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Андрій Васильєв та Микита Барабанов.

Студент юридичного факультету Андрій Васильєв став переможцем змагань у складі естафети 4х100 м з результатом 41,55 секунд.  При цьому він біг найвідповідальніший останній етап. А на дистанції 100 м Андрій виборов срібло, з часом 10,47 секунд. Своєю чергою, студент факультету фізичного виховання, здоров’я і туризму  Микита Барабанов виборов бронзову медаль в бігу на 400 м з результатом 48,56 секунд.

Вітаємо спортсменів із перемогами та бажаємо натхнення і подальших нових спортивних досягнень!