Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець біологічного факультету, начальник обласного держуправління охорони навколишнього природного середовища Гліб Золотарьов

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець біологічного факультету, начальник обласного держуправління охорони навколишнього природного середовища Гліб Золотарьов

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець біологічного факультету, начальник обласного держуправління охорони навколишнього природного середовища Гліб Золотарьов
22.09.2020 11:33 Все Головні новини Факультети Біологічний Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках вашій увазі пропонується інтерв’ю з вихованцем біологічного факультету, начальником Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області Глібом Золотарьовим.

Добрий день, Глібе Анатолійовичу, можете, будь ласка, розповісти про себе: чим Ви займаєтесь, у якій галузі працюєте та як саме обрали цю професію?

-   Добрий день, я вже впродовж 20 років працюю в галузі екології, питаєте, як я туди потрапив – то й не знаю, як і занесла доля, - жартує Гліб Анатолійович.

Що саме спонукало Вас обрати ЗНУ для здобуття вищої освіти?

-   Мені завжди подобався біологічний напрям, я цікавився природними явищами, тваринними і рослинними світами – це було близьким для мене. У школі улюбленим предметом було природознавство, ось таким чином я обрав біологічний факультет ЗНУ.

Якщо згадувати студентські роки, то які спогади були найбільш яскравими?

- Я був щасливою людиною в найщасливіший час – студентський. Одразу згадується: польова практика, курсові роботи, коли кудись виїжджаєш та збираєш певний матеріал, потім його аналізуєш, пишеш. Як правило, на біофаці всі практики були цікавими.

А щодо отриманих у виші знань, чи стали вони корисними в дорослому житті та роботі?

-  Вища освіта потрібна, щоб стати кращим. Кожна людина, що вчилась та докладала зусилля, щоб стати досконалішим, завжди на сходинку вище за інших, у неї інший світогляд, сприйняття ситуацій також зовсім інше.

-   Яких викладачів Ви найчастіше згадуєте, можливо, спілкуєтесь із ними зараз?

- Я завжди спілкуюсь з ними, та у зв’язку з моєю роботою мені доводиться тісно співпрацювати з університетом, тому я чудово знаю та пам’ятаю всіх викладачів.

-   Чи спілкуєтесь Ви зараз з одногрупниками, цікавитеся, чим вони займаються зараз?

-  Так, іноді ми телефонуємо один одному, можемо навіть зустрітися, але дуже рідко, бо робота не дозволяє часто відпускати.   

Чи змінили б Ви щось у своєму житті, якби мали змогу знову стати студентом?

-  Ні, я нічого б не змінював.

- Яку пораду ви б дали студентам та випускникам ЗНУ, зокрема вашого факультету?

-  Насолоджуватися студентськими роками, тому що після університету потрапляєш у важку реальність: поки є можливість насолоджуйтесь Вашими можливостями.

Анна Пугач

 

 

 

 

Схожі новини