Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов привітав першокурсників із початком навчального року!

Ректор ЗНУ Микола Фролов привітав першокурсників із початком навчального року!

Ректор ЗНУ Микола Фролов привітав першокурсників із початком навчального року!
28.09.2020 09:09 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University привітання ректора свято

Шановні першокурсники! Сьогодні, цього урочистого святкового дня, для вас розпочинається новий важливий етап у житті. Відтепер ви – студенти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), провідного закладу вищої освіти Півдня України, частина його великої дружної родини.

Упевнений, що багато з вас уже бували в університетських стінах – як слухачі підготовчих курсів, учасники пробних тестувань, численних культурних, наукових і спортивних заходів, на яких представники вишу завжди раді бачити талановитих старшокласників міста й області. Та від сьогодні ви – його студенти. Попереду у вас – сповнені плідним навчанням і цікавими незабутніми подіями студентські роки.

Цей рік був нелегкий для всіх нас. Карантинні обмеження, перехід на дистанційне навчання, підготовка до ЗНО в умовах стресу – усе це робило цей останній шкільний рік ще складнішим ніж попередні. ЗНУ намагався підтримати майбутніх абітурієнтів у ці нелегкі часи, а зараз пишається вами, переможцями, що успішно подолали всі етапи вступної кампанії та стали студентами омріяних спеціальностей.

Я від імені всього численного колективу університету бажаю вам й надалі бути успішними й креативними, з користю проводити час в університетських стінах, дбати про здобуття теоретичних знань і практичних навичок, займатися саморозвитком, брати участь у конкурсах і змаганнях, користуватися всіма можливостями, які надає вам університет.

Хай щастить вам на дорозі знань! Будьте впевнені, що викладачі, співробітники, студенти старших курсів допоможуть вам якнайшвидше адаптуватися до навчання у закладі вищої освіти й відчути себе частиною дружної родини Запорізького національного університету!

 

З повагою,

ректор ЗНУ Микола Фролов

 

 

 

Схожі новини