Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ провели день відкритих дверей

У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ провели день відкритих дверей

У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ провели день відкритих дверей
29.09.2020 16:11 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж день відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

Двадцять сьомого вересня в Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся день відкритих дверей. Можливістю поспілкуватися із завідувачами відділень, викладачами та студентами різних спеціальностей із задоволенням скористалися старшокласники та їхні батьки. На заході були присутні заступник директора з навчально-виробничої роботи Сергій Іванов, завідувач механічного відділення Людмила Бургман, завідувач енергобудівельного відділення Світлана Гавриленко та завідувач відділення економіки та ІТ Алла Кухтарєва. Із привітальними словами до гостей звернулися завідувач підготовчими курсами Алла Топач та відповідальний секретар відбіркової комісії Альона Луценко.

Організатори заходу звернули увагу гостей, що навчання в Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі – це можливість отримати освіту за денною та заочною формами за таким спеціальностями, як видавництво та поліграфія; прикладна механіка; будівництво та цивільна інженерія; теплоенергетика; галузеве машинобудування; гідроенергетика; фінанси, банківська справа та страхування; маркетинг; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; облік і оподаткування. А підготуватися до вступних іспитів допоможуть курси, які діють при Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ. Також представники адміністрації звернули увагу на те, коли саме необхідно подати документи до вступу; на строки проведення екзаменів та ознайомили присутніх з переліком документів, необхідних для вступу.

Урізноманітнила подію демонстрація цікавих фільмів і презентацій про коледж. Наприкінці офіційної частини організатори заходу надали вичерпні відповіді на запитання учасників дня відкритих дверей. Після завершення офіційної частини гостям надали можливість записатися на підготовчі курси та стати учасниками ознайомлювальної екскурсії музеєм, кабінетами і лабораторіями коледжу. Представники Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу подякували всім, хто завітав на день відкритих дверей, і зауважили, що з нетерпінням чекають на зустріч зі своїми гостями вже як зі слухачами підготовчих курсів, а з вересня наступного року – як зі студентами Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини