Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенту Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ Дмитру Гарусу присвоєно звання майстра спорту України

30.09.2020 08:47 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ Запорізький металургійний фаховий коледж спорт важка атлетика майстер спорту України

Запорізьку спортивну родину поповнили нові майстри спорту України. Наказом міністра молоді та спорту України, олімпійського чемпіона Вадима Гутцайта «Про присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України» спортивне звання «Майстер спорту України» з важкої атлетики присвоєно п’ятьом представникам Запорізького обласного відділення важкої атлетики України. Серед них – і студент спеціальності «Транспортні технології (на залізничному транспорті)» Запорізького металургійного фахового коледжу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Дмитро Гарус.

Юнак вже багато років тренується в спортивній дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву «Спартак» імені Л. Жаботинського. Із хлопцем займається Заслужений тренер України Микола Дубов. Дмитро – учасник змагань різного рангу, а сьогодні виступає вже у ваговій категорії понад 96 кг. Почесне звання майстра спорту України він отримав у 17 років.

Майбутній залізничник впевнений, що важка атлетика нині потребує популяризації серед молоді, але через зростання залежності молодих людей від соціальних мереж, смартфонів і комп’ютерів важкоатлетів стає все менше. Парубок вважає заняття цим видом спорту дуже перспективними. Якщо молодь займатиметься важкою атлетикою професійно, впевнений важкоатлет, то зможе змінити свою долю, ставши олімпійськими чемпіонами. Такий спорт не тільки формує характер, розвиває силу, зміцнює здоров'я, а й допомагає вірно визначитися з пріоритетами та досягати поставленої мети.

Колектив коледжу бажає спортсмену здоров’я, наполегливості в навчанні, досягти успіху як на спортивній ниві, так і в обраній професії!

Інженерний навчально-науковий інститут