Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Слухачі курсів у рамках проєкту «Норвегія-Україна» набувають практичних навичок

Слухачі курсів у рамках проєкту «Норвегія-Україна» набувають практичних навичок

Слухачі курсів у рамках проєкту «Норвегія-Україна» набувають практичних навичок
01.10.2020 13:27 Все Головні новини Центр післядипломної освіти Інженерний навчально-науковий інститут проєкт Норвегія-Україна курси для військовослужбовців практичне заняття

На базі центру післядипломної освіти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочалась робота з перепідготовки та професійній адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей, що реалізується за підтримки проєкту «Норвегія-Україна». Слухачі курсів опановують нову для них спеціальність «Енергоефективні технології та інженерія».

Як розповів керівник центру післядипломної освіти ЗНУ Сергій Ільїн, у нашому університеті осінній семестр у рамках проєкту був розпочатий в онлайн-режимі з використанням системи електронного забезпечення навчання. Проте для покращення рівня засвоєння слухачами нових знань, практичні заняття з окремих дисциплін було вирішено провести в звичайному режимі з дотриманням усіх карантинних вимог.

Згідно із затвердженого плану навчання, першою дисципліною осіннього семестру, де було проведено очне практичне заняття, стало «Архітектурні конструкції та ландшафтна інженерія».

Для проведення практики була обрана паркова зона, а саме – парк ім. Металургів. До цього заняття слухачі готувалися дуже ретельно, вивчаючи матеріали попередніх лекцій. Під керівництвом старшого викладача кафедри міського будівництва та господарства інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Катерини Архіпової та за участю керівника центру післядипломної освіти Сергія Ільїна й провідного фахівця Лілії Головко учасники виконали обмірювальні роботи з організації архітектурного простору та благоустрою території та екстер'єрів. Це заняття викликало безліч позитивних емоцій, сприяло формуванню навичок командної роботи, дозволяло обрати найоптимальніший варіант вирішення поставленої задачі. А головне, слухачі курсів відчули себе справжніми фахівцями з ландшафтної інженерії.

Сповнені позитивними емоціями, слухачі курсів  проєкту «Норвегія-Україна» не поспішали розходитися навіть після закінчення заняття. Скориставшись нагодою, вони висловили свої побажання з організації освітнього процесу й обговорили проблеми, пов’язані з професійною адаптацією учасників АТО/ООС, які не можуть залишити їх байдужими. На всі поставленні питання слухачам надали вичерпні відповіді Сергій Віталійович та Лілія Аркадіївна. Обговорювалися і питання принципу організації подальших занять. Більшість учасників висловили побажання, щоб дисципліни й надалі викладались в дистанційному режимі, але окремі практичні заняття обов’язково проводилися очно з дотриманням усіх вимог протидії розповсюдженню COVID-19.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини