Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету СПП Карина Оленець – переможниця престижних конкурсів зі сценічної мови

Студентка факультету СПП Карина Оленець – переможниця престижних конкурсів зі сценічної мови

Студентка факультету СПП Карина Оленець – переможниця престижних конкурсів зі сценічної мови
02.10.2020 15:44 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології напрям підготовки «сценічне мистецтво» конкурс перемо

Студентка напряму підготовки «Сценічне мистецтво» факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Карини Оленець здобула відразу кілька важливих перемог. Наполеглива робота зі сценічної мови увінчалась успіхом і принесла відмінний результат. Спочатку – 1 місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Кирилівка-фест» у номінації «Художнє читання». А  вона здобула високий результат на Міжнародному фестивалі «ZIRKA», який проходить у Болгарії, Словенії, Німеччині та Франції. Студентка отримала гран-прі в номінації «Театр. Художнє читання».

Варто відзначити, що підготовка до фестивалю велася в рамах дисципліни «сценічне мовлення». Спочатку був обраний художній матеріал, над яким працювали протягом семестру. Карина зі своїм викладачем обрали два матеріали -  твір Лесі Українки «Іфігенія в Тавриді» та Антона Чехова «Анна на шиї». Потрібно сказати, що твір Чехова студентка та викладач перекладали українською мовою самостійно. Зауважимо, що фестиваль проводиться у різних країнах: Франції, Німеччині, Словенії та Болгарії. Карина повинна була їхати до Болгарії в місто Обзор. Але склад журі у всіх випадках залишається незмінний, туди входять представники з різних країн: Іспанії, Німеччини, США.

Вона мала виступати наприкінці серпня, але карантин повністю змінив плани багатьох учасників цього конкурсу. Увесь конкурс перевели в онлайн-формат. Як говорить Тетяна Петрик, викладач Карини: «Спочатку ми були дуже розгублені та налякані, тому що в нас не було гарної технічної бази, адже це потрібно було зняти та відправити на конкурс». Але всі технічні недоліки було виправлено, а далі почались пошуки локацій для зйомок. Тетяна Петрик зазначає: «Підбір матеріалу не був для нас складною річчю. Потрібно сказати, що журі оцінило те, що був взятий не уривок, а повністю продекламований твір. Також вони оцінили наші локації для зйомок. Робота була дуже скрупульозною та якісною, що також не залишилось непоміченим. Чесно скажу, що високих результатів очікували й правильно робили. Наша праця було цілком винагороджена».

Оцінювали роботи Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Кирилівка-фест» компетентні члени журі. До складу якого входили: Соколовська Н. А., Златова О. Б., Орловський М. С., Кондратова Л. Г., Єгоров М. О., Гринь Л.О., Шитіков В. В, Кравець О. В. Викладацька робота пані Тетяни також була відзначена. Їй вручили подяки за активну участь у підготовці учасників до фестивалю, за вагомий внесок у збереження, поширення та розвиток української національної культури.

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=343284123779599

Схожі новини