Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ на факультеті журналістики стартувала освітня конференція для студентів «Зефір. Практики комунікацій»

У ЗНУ на факультеті журналістики стартувала освітня конференція для студентів «Зефір. Практики комунікацій»

У ЗНУ на факультеті журналістики стартувала освітня конференція для студентів «Зефір. Практики комунікацій»
06.10.2020 13:18 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики освітня конференція для студентів практики комунікацій нативні проєкти бренд випускника сценарна майстерність видавнича галузь

Відкрив захід ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) декан факультету журналістики Віктор Костюк. Він зауважив, що конференція триватиме у виші впродовж двох днів. Її програма включатиме виступи талановитих і відомих фахівців галузі. Кожен охочий, дотримуючись усіх правил дотримання карантинних вимог, має можливість завітати до актової зали навчального корпусу №2 та прослухати виступ того чи того спікера.

Йдеться, скажімо, про Ганну Юровицьку (лідерка команди комунікацій благодійного фонду "Таблеточки". Тема виступу: Як з дипломом журналіста не пропрацювати за фахом жодного дня і знайти себе у соціальних комунікаціях), Олену Дальську-Латошевіч (директорка з комунікацій медіахолдингу WePlay Esports. Тема виступу: Що потрібно знати піарнику для роботи в міжнародній компанії), Акіма Галімова (продюсер, автор документального циклу "Україна. Повернення своєї історії". Тема виступу: Як створити документальний фільм, що стане подією. Ці доповідачі представлять свої презентації вже сьогодні.

Завтра на учасників заходу чекають такі проєкти: Марк Лівін (жуpнaлicт, пиcьмeнник, видaвeць The Village Укpaїнa. Лaуpeaт пpeмiй «Смoлocкип» i «Кopoнaцiя cлoвa». Тема виступу: Сторітелінг в медіа), Анна Паленчук (кінопродюсерка та сценаристка кінокомпанії 435 FILMS. Тема виступу: Hollywood storytelling: як оволодіти сценарною майстерністю), Катерина Венжик (директорка з нативних проектів Liga.net Тема виступу: Чому журналістика – не блогінг, а блогінг – не журналістика. Що первинно – факт чи інтерес аудиторії), Володимир Дегтярьов (СЕО Newsfront PR Agency, автор курсу Персональний бренд. Тема виступ: Бренд випускника для кар`єри), Оксана Кононова (Виконавча директорка сервісу моніторингу ЗМІ LOOQME. Тема виступу: BigData, AI, ML: Майбутнє медіа та як в ньому знайти себе). Зауважимо, що модераторкою конференції є Анна Самойленко (директорка з комунікацій мережі АЗС KLO), а організатором – викладач журфаку Юрій Костюк. А вже на початку заходу учасники встигли вивчити матеріали за виступами Андрія Яніцького (директор центру вдосконалення економічної журналістики в Kyiv School of Economics, автор книги «Приватна історія. Злет і падіння найбільшого приватного банку України». Тема виступу: Навіщо журналістам писати книги) та Катерина Шаповал (редакторка Forbes Україна. Тема виступу: Як будувати кар`єру в журналістиці). Час від часу організатори планують робити стріми з конференції, котрі можна переглянути на сторінці Інстаграм факультету журналістики ЗНУ:

https://www.instagram.com/fjznu/

За подією також можна слідкувати й на її Фейсбук-сторінці:

https://www.facebook.com/events/331042074771579/

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=347166533391358

 

Факультет журналістики

Схожі новини