Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ відбулися збори громадського самоврядування

06.10.2020 13:20 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут профспілка інженерного навчально-наукового інституту вчена рада збори громадського самоврядуванн

5 жовтня в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися збори громадського самоврядування. Крім представників інженерного навчально-наукового інституту, на заході були присутні ректор ЗНУ Микола Фролов та перший проректор ЗНУ Олександр Бондар.

Звертаючись до представників інституту, ректор Запорізького національного університету Микола Фролов зазначив, що цього року контингент студентів університету поповнився на 4250 осіб. А це – найкращий показник південно-східного регіону України. Отже, вступна кампанія-2020 завершилася, і потрібно вже активно працювати над вступною кампанією-2021. Говорячи про інженерний навчально-науковий інститут, ректор зазначив, що сьогодні в ньому працює 214 співробітників, із яких 125 – викладачів. Підкреслив Микола Олександрович і необхідність всебічного розвитку інституту.

Звернув увагу ректор і на ситуацію, що склалася в зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції, зокрема на те, що суттєво збільшилася кількість інфікованих у Запорізькій області. Але, на думку Миколи Фролова, окремі випадки захворювання в ЗНУ, які не досягають і сотої долі відсотку, не повинні позначитися на якості освітнього процесу.

Під час зборів було розглянуто низку важливих питань, а також відбулися голосування за кандидатів до органів громадського самоврядування інституту та університету.

Отже, за результатами голосування головою профспілкової організації інженерного навчально-наукового інституту було обрано Андрія Власова. До складу вченої ради ЗНУ увійшли професори Наталя Метеленко та Віктор Скачков, доценти Юрій Бєлоконь і Каріна Бєлоконь, старший викладач Андрій Власов.

Під час засідання обрані й делегати конференції трудового колективу ЗНУ від інженерного навчально-наукового інституту, а також затверджено склад вченої ради інституту, головою якої було обрано професора Наталю Метеленко.

Інженерний навчально-науковий інститут