Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молоді науковці університету ініціюють створення Ради молодих вчених

Молоді науковці університету ініціюють створення Ради молодих вчених

Молоді науковці університету ініціюють створення Ради молодих вчених
08.10.2020 11:10 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University факультети наукова діяльності Рада молодих вчених

Сьомого жовтня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання молодих науковців, які виступили з пропозицією створити в університеті Раду молодих вчених.

На засіданні науковців були також присутності проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, начальник науково-дослідної частини Оксана Болдуєва та керівник Центру наукової роботи студентів Олена Бойка. До складу ініціативної групи увійшли професор кафедри програмної інженерії Сергій Чопоров, завідувач кафедри теплоенергетики та гідроенергетики Андрій Чейлитко, професор кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Вікторія Ковпак, докторант кафедри економічної кібернетики Сергій Іванов, доцент кафедри фізичної культури і спорту Анастасія Симонік, докторант кафедри англійської філології Ельдар Веремчук, доцент кафедри адміністративного та господарського права Ія Пелех, молодший науковий співробітник навчально-наукової лабораторії модерної історії України та інноваційних освітніх технологій Віктор Буренков.

Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук привітав усіх присутніх та відзначив, що залучення молодих вчених до роботи в науковій галузі, стимулювання їхньої професійної діяльності, підвищення їхнього фахового рівня й реалізації творчої та професійної активності є одним із пріоритетних напрямів розвитку університету. 

Сергій Чопоров зазначив, що метою створення Ради молодих вчених є сприяння реалізації інтелектуального потенціалу молодих учених у частині розвитку наукової, освітньої та інноваційної діяльності університету, забезпечення їх активної участі у проведенні наукових досліджень та захисту їх прав та інтересів як науковців. Рада молодих учених є колегіальним виборним дорадчим органом, основними принципами діяльності якої є: свобода наукової творчості, добровільність, колегіальність, відкритість, рівноправність прав молодих учених, виборність. Також було наголошено на необхідності реалізації функцій покладених на Раду молодих вчених.

Під час зустрічі відбулося обговорення проєкту Положення про Раду молодих учених Запорізького національного університету та питань організації проведення зборів молодих учених для обрання членів Ради.

За рішенням ініціативної групи відповідальним за організацію та проведення зборів молодих учених Запорізького національного університету було обрано Сергія Чопорова.

 

Сергій Чопоров

 

Схожі новини