Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм викладача факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ Тамару Чиженок

Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм викладача факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ Тамару Чиженок

Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм викладача факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ Тамару Чиженок
08.10.2020 15:06 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму ювілей привітання

Восьмого жовтня свій ювілей святкує досвідчений педагог і науковець, яка присвятила науці і педагогічній роботі  більшу частину свого життя – кандидат біологічних наук, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), член-кореспондент Академії менеджменту в освіті і культурі Тамара Макарівна Чиженок. Її колеги висловлюють щиру подяку за віддану працю на благо факультету та університету.

Тамара Макарівна – педагог з багаторічним досвідом, яка працює на факультеті  з 1970 року після закінчення Запорізького педагогічного інституту зі спеціальності «Педагогіка та психологія дошкільна». Згодом, у 1974 році  вона закінчила в цьому ж навчальному закладі факультет фізичного виховання. У 1978 році вступила до аспірантури Науково-дослідного інституту фізіології дітей та підлітків (м. Москва), яку у 1980 році успішно закінчила. У лютому 1981 року їй присвоєно ступень кандидата біологічних наук, а в листопаді 1984 року вчене звання доцента. Тамара Макарівна Чиженок приймає активну участь у науковому житті факультету, університету, країни. Вона має понад 150 наукових публікацій (в тому числі посібники, методичні рекомендації, наукові статті). Під її керівництвом успішно захищено понад 400 кваліфікаційних дипломних робіт. У серпні 1998 року вона нагороджена знаком “Відмінник освіти України”. У травні 2000 року Тамара Макарівна була обрана членом-кореспондентом Московської Академії менеджменту в освіті і культурі. Сьогодні вона продовжує наукову і педагогічну діяльність на кафедрі теорії та методики фізичної культури і спорту факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Запорізького національного університету.

Колектив  факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, а також вишу бажає ювілярці  міцного здоров’я на довгі роки, всіляких  гараздів, щастя, великої життєвої енергії, вірних  та надійних  друзів, сил, наснаги, довголіття, подальшої плідної роботи та реалізації всіх задумів і життєвих планів.

 

Схожі новини