Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У коледжі «Бізнесу та харчових технологій» для студентів організували цікаві творчі заходи

У коледжі «Бізнесу та харчових технологій» для студентів організували цікаві творчі заходи

У коледжі «Бізнесу та харчових технологій» для студентів організували цікаві творчі заходи
12.10.2020 12:58 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій виховна робота командна гра

Нещодавно у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели настільну психологічну гру «Мафія».

На початку заходу його учасникам нагадали, що ця гра з’явилася в 1986 році, але своєї актуальності не втратила й сьогодні. За допомогою цієї, на перший погляд, простої гри, студенти мали можливість розвивати логічне мислення, інтуїцію, аргументувати власну думку, говорити «мовою фактів» та «зчитувати» міміку та жести гравців не гірше, аніж Пол Екман.

Учасники заходу мали різний досвід участі в грі «Мафія», і саме це зробила її цікавою та непередбачуваною. Але, щоб хто не казав, добро завжди перемагає зло, як і в нашій грі – перемогу отримати мирні мешканці міста.

Викладачі коледжу, розповідаючи про цю гру, зазначають: «Ми розуміємо всю важливість дотримання картинних заходів безпеки. Саме тому відмовились від проведення заходів на рівні всього коледжу, але не відмовились від виховної роботи. Такі ігри допомагають студентам розширити коло контактів, згуртуватись та отримати цінний досвід взаємодії та корисні навички».

 

 

 

Схожі новини