Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти ФІФ долучилися до участі в щорічному «Гакатоні Франкофонії»

Викладачі та студенти ФІФ долучилися до участі в щорічному «Гакатоні Франкофонії»

Викладачі та студенти ФІФ долучилися до участі в щорічному «Гакатоні Франкофонії»
12.10.2020 15:28 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології кафедра романської філології і перекладу освітній процес Гакатон Франкофонії

Днями, за ініціативи посольства Франції в Україні, на факультеті іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) вже вчетверте відбувся щорічний «Гакатон Франкофонії». Організаторами заходу стали завідувачка кафедри романської філології і перекладу, доцент Ірина Шаргай, доцент кафедри Юлія Третяк та магістрант другого року навчання спеціальності «Мова і література (французька)» Микита Передела. Участь у «Гакатоні» взяли студенти третього та четвертого курсів спеціальностей «Мова і література (французька)», «Переклад (французький)», а також студенти факультету, що вивчають французьку мову як другу іноземну.

Цього року «Гакатон» був присвячений обговоренню (традиційно французькою!) актуальних проблем місця жінки у суспільстві, жіночої і чоловічої рівноправності, лінгвістичної і культурної диверсифікації суспільства та об’єднав франкофонів Києва, Запоріжжя, Одеси, Харкова, Дніпра, Чернівців, Ужгороду, Тернополя, Львова, Івано-Франківська, які знаходились на постійному відеозв'язку. Усіх учасників цього масштабного заходу у прямому ефірі особисто привітав аташе з питань співробітництва у галузі розповсюдження французької мови посольства Франції в Україні, пан Поль Сулігу.

Результатом плідної роботи протягом дня стали обмін думками з приводу проблемних ситуацій в рамках пропонованих тем в масштабах всієї країни, командне представлення способів вирішення таких ситуацій. А також – якісне аргументоване мовлення французькою та цілковите задоволення як студентів, так і присутніх викладачів кафедри романської філології і перекладу.

 

 

 

 

Схожі новини