Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов привітав колектив ЗНУ з Днем захисника України

Ректор Микола Фролов привітав колектив ЗНУ з Днем захисника України

Ректор Микола Фролов привітав колектив ЗНУ з Днем захисника України
13.10.2020 15:10 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University привітання День захисника України свято

Шановні викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету!

Від усього серця вітаю вас із цим особливим для кожного українця днем. Чотирнадцятого жовтня ми відзначаємо відразу кілька важливих свят, нерозривно поєднаних між собою – День захисника України, День козацтва й День Покрови Пресвятої Богородиці, яка віддавна вважалася покровителькою мужніх лицарів – захисників нашої держави. До того ж, для запоріжців ця дата пов’язана з Днем міста, зі звільненням Запоріжжя під час Другої світової війни від ворожої навали.

Тож завжди цей день для всіх нас був святом мужності й самовідданості, лицарства та благородства. Це – свято кожного, хто віддав свої сили, здоров’я та знання справі захисту нашої держави. Цього святого дня я, разом з іншими українцями, схиляю голову перед подвигом мужніх синів і доньок українського народу, які поклали життя, відстоюючи цілісність і суверенітет нашої Батьківщини.

Найщиріші вітання всім ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, їхнім батькам та матерям. Зичу здоров'я, добра, щастя і злагоди вам та вашим родинам.

 

Уклінно,

ректор ЗНУ Микола Фролов

 

Схожі новини