Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Китайська мова - перспективний напрямок на факультеті іноземної філології ЗНУ

Китайська мова - перспективний напрямок на факультеті іноземної філології ЗНУ

Китайська мова - перспективний напрямок на факультеті іноземної філології ЗНУ
13.10.2020 10:20 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної факультет спеціальність Мова і література (китайська) освітній процес

Уже два тижні першокурсники ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) звикають до студентського життя. І за цей час для факультету іноземної філології ЗНУ з’явилися нові відкриття та досягнення. Цього року на ФІФ введено нову спеціальність «Мова і література (китайська)».

16 студентів зацікавились перспективним напрямком. Вони поступово занурюються у світ китайської мови та культури. Основними дисциплінами наразі для них є практика китайської мови та ієрогліфіка. У другому семестрі у розкладі з'явиться ще й англійська, як друга мова.

Навчання відбувається у двох групах. У першій практичний курс китайської викладає Ксіа Юексіа. Заняття проходять англійською мовою. Студенти відзначають доступність такого оволодіння матеріалом. Легкість сприйняття зумовлена тим, що сертифікати ЗНО з англійської у першокурсників цієї групи з результатом 185-190 балів. Друга група знайомиться з китайською під керівництвом директора Школи Конфуція У Шихуна. Він володіє російською, тому і пояснення під час занять надає цією мовою. Обидві групи займаються за автентичними китайськими підручниками.

Цікавим елементом залучення студентів до культури мови, що вивчається, є заняття спеціальною дихальною гімнастикою під час фізкультури. Такі вправи проводить зі студентами тренер Школи Конфуція Ван Цзіньчжоу. Також у розкладі першокурсників спеціальності «Мова і література (китайська)» з'являться додаткові тренування з ушу.

Незабаром планується проведення тижня китайської мови та культури на факультеті іноземної філології. Під час цього заходу студенти цієї спеціальності продемонструють свої знання та будуть долучати до китайської культури студентів і викладачів ФІФ.

 

Факультет іноземної філології

 

 

 

Схожі новини