Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету СПП – переможниця Х Міжнародного молодіжного фестивалю соціальної реклами «Інший погляд»

Фестиваль соціальної реклами «Інший погляд», фінал якого відбувся 9-11 жовтня в Одесі, був ювілейним – десятим. Багато учасників із 10 країн світу, а також міжнародні спонсори додали ювілейному фестивалю значущості. Студенти Запоріжжя завжди брали активну участь у різних номінаціях цього молодіжного форуму, їх нагороджували дипломами та призами. Цього року переможцем у номінації «Друкована продукція» стала студентка факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Шевчик. Керівник переможниці – старший викладач кафедри акторської майстерності та дизайну СПП Анна Виноградова.

Темою постеру, із яким наша студентка одержала перемогу у номінації «Друкована продукція», став порятунок планети, зокрема її фауни, в епоху глобального потепління. Тему, розповідає Анна Виноградова, студентка обрала самостійно, для Наталії Шевчик – це дуже важлива проблема. Своєю чергою, Анна Сергіївна, досвідчений учасник фестивалю, яка добре знає вимоги до макетів, правила, системи перевірки на плагіат тощо і яка неодноразово приводила до перемоги своїх студентів і в коледжі, і, тепер, в університеті, курирувала всі етапи підготовки плаката.

Участь представників ЗНУ в роботі фестивалю була дистанційною, зазначила Анна Виноградова, але навіть у таких умовах тренінги, цікаві семінари, неймовірно креативні учасники та спікери вражали. Тому як сама учасниця, так і її керівник мріють про те, коли, за багаторічною традицією, зможуть приїхати до Одеси на свій улюблений фестиваль!

Колектив факультету соціальної педагогіки та психології віє обдаровану дизайнерку Наталію Шевчик і її енергійну, талановиту й досвідчену викладачку Анну Сергіївну Виноградову з переконливою перемогою в такій складній номінації. Нехай успіх і талант цього тандему ще не раз порадують колектив університету!