Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ запрошує освітян і студентів відвідати у жовтні концерти й вистави

16.10.2020 11:15 Все Головні новини Профспілка дозвілля студентів і викладачів концерти та вистави

Первинна профспілкова організація ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує членів університетської профспілки відвідати культурно-масові заходи, що відбудуться у жовтні в Запоріжжі.

Запорізький театр молоді 17 жовтня о 18:30 запрошує поціновувачів театрального мистецтва на прем`єру парадоксальної комедії на дві дії «Легке знайомство» (за п’єсою Валентина Красногорова). На глядачів чекає майже детективна історія із несподіваним фіналом. Головні герої цієї захопливої історії раптово зустрічаються у майже в порожньому ресторані готелю. Вона підійшла до його столика і спитала, чи можна присісти, у відповідь почувши: «Звичайно, будь ласка!». Гарна жінка, неординарна… І спочатку начебто все зрозуміло, але в тому й інтрига, що насправді не все так, як здається на перший погляд. Романтична пригода? Можливо. Але все ж таки: хто Вона? Сюжет вистави надає можливість знов поринути у магічний світ нових і вічних стосунків між чоловіком та жінкою, а може… жінкою і чоловіком. Вистава сповнена спокуси, жартів, загадок, тремтіння, немов на хвилях романтичних почуттів і невідомості.

Режисер-постановник вистави – заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус. У головних ролях: Заслужені артистам України Максим Березнер і випускниця спеціальності «Акторська майстерність» ЗНУ (2001) Марія Нестулій (до речі, викладачка ЗНУ). Вартість квитків ряд (8, 9 ряд): 80,00 грн.

У Запорізькій обласній філармонії (концертний зал ім. М. І. Глінки) 21 жовтня о 18:00 відбудеться концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом головного диригента, народного артиста України В’ячеслава Реді«Маестро запрошує!». Маестро виповнилося 65! Завжди молодий душею і сповнений енергії та натхненний безсмертною музикою, шановний ювіляр запрошує усіх меломанів, друзів та шанувальників високого мистецтва на свій яскравий концерт! Харизматичного і сповненого ідей В'ячеслава Редю під час концерту привітають артисти-віртуози, популярні та улюблені глядачами зірки сцени: народна артистка України Богдана Півненко (скрипка, Київ), заслужений артист України Олександр Рукомойніков (саксофон, Київ) та лауреат міжнародних конкурсів, солістка Харківського національного академічного театру опери та балету Юлія Антонова (сопрано, Харків). У програмі концерту: шедеври світової класики, хіти сучасності, сюрпризи від Маестро, солістів оркестру та гостей, що подарують глядачам незабутні враження!

Вартість квитків (15, 16 ряд): 180,00 грн.

За замовленням квитків звертайтеся до бухгалтерії ППО ЗНУ: навчальний корпус № 4, аудиторія 209; тел.: 228-75-27, 228-76-05, 067-810-82-48.