Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели Тиждень біологічного факультету

У ЗНУ провели Тиждень біологічного факультету

У ЗНУ провели Тиждень біологічного факультету
21.10.2020 09:11 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет Тиждень біологічного факультету свято профорієнтаційна діяльність

Нещодавно для викладачів та студентів біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували Тиждень факультету, який приурочений до дня народження цього факультету.

Для студентів і викладачів підготували відеопривітання в соціальних мережах від представників студентської ради факультету, декана та заступників декана факультету. Зокрема, Людмила Омельянчик привітала 12 жовтня викладачів і студентів із 33-річчям факультету, побажала біологічному факультету подальшого процвітання. Людмила Олександрівна звернула увагу глядачів на історію становлення та розвитку біологічного факультету та різних кафедр, на яких здійснюється підготовка за 7 освітніми програмами, а також – на високий рівень підготовки фахівців з екології, біології, хімії, генетики, фізіології, імунології, біохімії, мисливського господарства та рослинних ресурсів. Крім того, вона подякувала викладачам факультету за їх самовіддану працю, підготовку висококваліфікованих кадрів та закликала  всіх долучатись до активного життя факультету в умовах карантину з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Протягом тижня студенти і викладачі факультету взяли участь у низці різних заходів: в профільній міжнародній конференції в дистанційному форматі на платформі Zoom, в Еко-форумі. Зокрема, представники біологічного факультету активно долучилися до обговорення багатьох важливих тем Еко-форуму. Серед них – Вікторія Яранцева, Олена Бойка, Віра Копійка, Володимир Вовченко та інші. Відзначимо, що представники біологічного факультету обладнали інформаційний стенд, на якому, зокрема, були презентовані винаходи й розробки екологічного спрямування, здійснені університетськими вченими. Також у рамках свята студенти та викладачі долучились до флешмобу під назвою  «#з_біологічним_в_серці», під час якого вони публікували фото в соціальних мережах на фоні локацій факультету. Серед тих, хто приєднався до цього флешмобу, були студенти майже всіх напрямів підготовки біологічного факультету ЗНУ.

Крім того, для майбутніх абітурієнтів – слухачів підготовчих курсів були проведені екскурсії Зоологічним музеєм, факультетом, кафедрами, а також відкрите лабораторне заняття з мікроскопом.

 

Схожі новини