Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ в онлайн-форматі відбулася конференція представників студактиву

У ЗНУ в онлайн-форматі відбулася конференція представників студактиву

У ЗНУ в онлайн-форматі відбулася конференція представників студактиву
21.10.2020 10:13 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University студентська рада конференція студентів студентське самоврядування

Днями в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) в онлайн-форматі на платформі zoom відбулася конференція студентів. Захід походив під керівництвом голови студентської виборчої комісії Анастасії Герасименко. Серед питань порядку денного були звіт голови студентської ради вишу Світлани Корнієнко, звіт голови СВК Анастасії Герасименко та розгляд змін і доповнень до «Положення про студентську раду ЗНУ».

У своєму виступі Світлана Корнієнко нагадала, які завдання ставила перед собою рік тому її команда студентської ради. Зокрема, йшлося про побудову нових моделей стосунків між студентами, викладачами, студрадою й адміністрацією, про формування студентства нової генерації й відмову від менторів, про систему цінностей, спільну для всього студентства університету.

Крім того, Світлана детально висвітлила проєкти, які були реалізовані чи, через певні причини, призупинені упродовж 2019-2020 рр. У її презентації йшлося про основні напрямки діяльності студентського активу. Спікерка згадала про такі добре знані у виші проєкти, як «ZNU Cheer». «OZON», «ZNU-TV», «ZNU-Merch», «Що? Де? Коли?», «Освіта | Відповідальна», «Плацкарт», «Студентський коворкінг» тощо. Вона охарактеризувала кожен із них, відзначила успіхи й складності на шляху до його реалізації. Крім того, Світлана Корнієнко розповіла про значущі для студентів події, організовані студрадою, такі як «Forum ZNU» і «U-Fest». Вона подякувала за активність й ініціативність усім членам своєї команди. Голова студентської ради наголосила, що головною ідеєю цього року для молоді ЗНУ стало усвідомлення, що вони вже зараз, під час навчання, будують суспільство, саме від них залежить майбутнє країни. Вона закликала пам’ятати, що вже тут і зараз, в університеті йде справжнє життя, яке впливатиме на те, як після завершення вишу житимуть його випускники.

Також учасники конференції заслухали звіт голови студентської виборчої комісії Анастасії Герасименко за рік роботи. Вона розповіла про принципи діяльності виборчої комісії, участь її членів в організації та проведенні дебатів, виборів голів факультетських й університетської студрад, звітної конференції. Також Анастасія зазначила, що члени комісії обрали її головою ще на рік. Учасники конференції проголосували за це рішення в онлайн-режимі за допомогою чату. Також під час онлайн-заходу його учасники розглянули й проголосували в чаті за правки, які необхідно внести до Положення про студентську раду ЗНУ, щоб мати можливість проводити вибори органів студентського самоврядування в режимі онлайн. Наприкінці заходу учасникам конференції студентів подякували за активність і небайдужість до майбутнього студентського самоврядування в Запорізькому національному університеті.

 

Схожі новини