Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели організаційні збори з аспірантами першого року навчання в онлайн-форматі

У ЗНУ провели організаційні збори з аспірантами першого року навчання в онлайн-форматі

У ЗНУ провели організаційні збори з аспірантами першого року навчання в онлайн-форматі
22.10.2020 16:42 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ аспірантури і докторантури аспірантура онлайн-зустріч наукова діяльність

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), попри карантинні обмеження, триває плідне наукове життя. Цьогоріч, як і в попередні роки, можливість розпочати свою наукову кар’єру саме на базі університету, вступивши до його аспірантури, користується чималим попитом. Цієї осені 76 аспірантів поповнили цієї осені лави науковців.

Днями для тих, хто лише розпочав навчання в аспірантурі, провели зустріч на базі системи zoom із проректором з наукової роботи Геннадієм Васильчуком і проректором з науково-педагогічної роботи Юрієм Кагановим. Також на онлайн-заході була присутня доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Ірина Андрєєва.

Адміністрація ЗНУ завжди дбає про те, аби створити комфортні умови для навчання й наукової діяльності. Тож на організаційних зборах у дистанційному форматі йшлося, насамперед, про модель організації освітньо-наукового процесу в карантинних умовах.

Аспірантів першого року навчання привітали з першими кроками на шляху до побудови наукової кар’єри від імені ректора Миколи Фролова. Їх запевнили, що в Запорізькому національному університеті вони завжди знайдуть підтримку й допомогу під час опанування навичок, необхідних сучасному успішному досліднику, й написання наукової роботи. З усіх питань, зокрема організаційних, аспіранти можуть звертатися до представників адміністрації вишу й бути впевненими, що їм допоможуть.

Водночас аспірантів закликали не втрачати час, користуватися всіма можливостями для розвитку й наукової діяльності, які їм надає ЗНУ. Представники університету сповнені оптимізму й, попри карантинні обмеження, налаштовані на плідну працю.

 

Схожі новини