Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету беруть участь у реалізації зарубіжних наукових ініціативах

Представники юридичного факультету беруть участь у реалізації зарубіжних наукових ініціативах

Представники юридичного факультету беруть участь у реалізації зарубіжних наукових ініціативах
23.10.2020 10:00 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет освітній процес міжнародна діяльність онлайн-лекція

Науковці юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) завжди беруть активну участь у найрізноманітніших заходах та проєктах. Так, у часи пандемії доброю традицією стала участь в онлайн-семінарах та лекціях. На жаль чи на щастя, це не тільки традиція, а й вимога сьогодення. 22 жовтня науково-педагогічні працівники, здобувачі всіх трьох рівнів вищої освіти, що навчаються за спеціальностями 081 право та 262 правоохоронна діяльність, в рамках реалізації програм інтернаціоналізації вищої освіти мали можливість прослухати лекцію Дерматологія у криміналістиці – вибрані аспекти» від Аркадіуша П. Шайни, криміналіста, кримінолога, доктора наук, викладача Вищої школи управління охороною праці в м. Катовицях (Республіка Польща) (WSZOP), омбудсмена учасників освітнього процесу ВШУОП, керівника лабораторії поліграфічних досліджень ВШУОП, експерта-поліграфолога, члена правління юридичного комітету Польського товариства з використання поліграфу, автора науково-практичних та популярних робіт у галузі криміналістики, судової експертизи.

Під час лекції можна було дізнатись, що таке дерматоскопія, поцікавитись про хейлоскопію та криміналістичну отоскопію, з’ясувати, які методи можна використовувати для виявлення та захисту хейлоскопічних та отоскопічних слідів та багато іншого.

Враховуючи, що лекція була англійською мовою, студенти відзначили певну складність у розумінні деяких термінів, проте питання лекторові можна було ставити як англійською, так польською й українською мовами, що значно прояснило всі незрозумілості для слухачів.

Наприкінці лекції студенти подякували організаторам: Вищій школі управління охороною праці у Катовіцах та юридичному факультету ЗНУ – за інформаційне забезпечення та підтримку участі в різноманітних заходах.

Представники юридичного факультету висловлюють сподівання, що незабаром у таких лекціях студенти та науковці зможуть брати участь не через екрани моніторів, а наживо – у стінах українських університетів та університетів зарубіжних країн. Вони бажають усім здоров’я та наснаги до наукових звершень.

Більше дзінатися про лекцію можна за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=KJkHq-PUru8&feature=emb_logo

 

 

 

Схожі новини