Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили наказ про посилення пропускного режиму в університеті на період карантину

У ЗНУ оприлюднили наказ про посилення пропускного режиму в університеті на період карантину

У ЗНУ оприлюднили наказ про посилення пропускного режиму в університеті на період карантину
23.10.2020 14:51 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наказ ректора посилення заходів безпеки протиепідемічні заходи

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили наказ ректора ЗНУ Миколи Фролова № 443 від 21.10.2020 року «Про посилення пропускного режиму в університеті та заходів безпеки на період епідемії коронавірусної інфекції CОVID-19».

У цьому документі йдеться про те, що з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, із урахуванням епідеміологічної ситуації наказується з 26.10.2020 посилити пропускний режим та заходи безпеки в університеті на період епідемії коронавірусної інфекції CОVID-19 та дії адаптивного карантину.

Вхід до корпусів і гуртожитків університету дозволятиметься тільки за перепустками або студентськими квитками. Вхід стороннім особам до навчальних корпусів дозволятиметься лише у супроводі співробітника підрозділу, до якого ця особа прибула.

З іншими заходами, пов’язаними з посиленням пропускного режиму в університеті та заходів безпеки на період епідемії коронавірусної інфекції CОVID-19 можна ознайомитися в тексті наказу.

pro__posilennya__propusknogo_rezhimu_v_un__versitet___ta_zakhod__v_bezpeki_na_per__od_ep__dem__yi_koronav__rusnoyi.pdf

 

 

Схожі новини