Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм доцента економічного факультету Ірину Пушкарь

Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм доцента економічного факультету Ірину Пушкарь

Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм доцента економічного факультету Ірину Пушкарь
27.10.2020 11:06 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет ювілей

Двадцять сьомого жовтня свій почесний ювілей святкує доцент кафедри обліку та оподаткування факультету економіки ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), відома вчена й чудовий педагог Ірина Пушкарь.

Базову освіту Ірина Володимирівна здобула в Полтавському кооперативному інституті (1982-1986), де навчалася на економічному факультеті за спеціальністю «Економіст» (кваліфікація «Економіст-організатор»). Потім ще закінчила факультет післядипломної освіти Гуманітарного університету «Запорізькій інститут державного та муніципального управління» (2005-2006) й отримала диплом фахівця з «Педагогіки вищої школи» (кваліфікація «Магістр з педагогіки вищої школи»).

Окрім цього, Ірина Пушкарь пройшла практичний курс та успішно склала тестування за програмою «Організація та впровадження управлінського обліку на підприємствах України». На сьогодні вона – кандидат наук з державного управління (2010), доцент кафедри обліку і аудиту, сертифікований аудитор (сертифікат №007640). А ще, у 2018 році отримала сертифікат рівня В2 з володіння іноземною мовою (англійська).

Галуззю її наукових інтересів, за якою здійснює актуальні дослідження сучасних процесів розвитку в економіці та управлінні, є: методологія економічної діагностики, операційний менеджмент, антикризове управління, механізми державного регулювання розвитку регіонів, проблеми теорії і практики аналітичних досліджень.

Під керівництвом Ірини Пушкарь студенти економічного факультету беруть участь у всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямком «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит» й демонструють високі результати та гарні знання стосовно сучасних процесів функціонування економіки .

Завдяки низці наукових досліджень, що їх здійснює Ірина Володимирівна, вона зробила неоціненний внесок у створення пропозицій щодо обґрунтування механізму регулювання регіонального розвитку. Зокрема, нею розроблені рекомендації для Головного управління агропромислового розвитку Запорізької обласної державної адміністрації щодо вдосконалення системи функцій і структури органів державного управління.

Свої теоретичні напрацювання знана в Запорізькому регіоні науковиця використовує й в освітньому процесі Запорізького національного університету, Класичного приватного університету (м. Запоріжжя), Академії муніципального управління (м. Київ). Для студентів економічного факультету Ірина Володимирівна викладає низку фундаментальних економічних дисциплін, таких як «Аналіз господарської діяльності», «Управлінський облік», «Контролінг», «Стратегічний облік та аналіз», «Фінансовий аналіз», «Основи аналітичної роботи».

Крім того, у 2018 році успішно здала іспити та отримала сертифікат аудитора. Ірина Володимирівна вдало поєднує викладацьку діяльність та практичну діяльність в аудиторській фірмі. Студенти цінують її практичний досвід та професіоналізм, вміння вивести аудиторії за межі підручника-посібника, створити інтерес до свого предмета, зацікавити реальною справою, спільними діями, у яких вони могли б бути нарівні.

Ірину Пушкарь поважають та цінують колеги й студентиза її мудрість, відкрите до людей і чуйне серце. Звертаючись до іменинниці в цей урочистий день, вони зазначають: «Ваш ювілей, шановна Ірино Володимирівно, – не тільки Ваше свято, це – радісна подія для Ваших рідних й друзів! На шляху до цієї знаменної дати Ви доклали багато зусиль як визначний вчений, дослідник, педагог та громадський діяч. Ваш життєвий і трудовий шлях є достойним взірцем для представників різних поколінь фахівців економічної галузі. Тому сьогодні Ви заслуговуєте на найкращі слова та побажання. Хай Бог Вас благословить багатством років, здоров’ям, щастям, радістю й задоволенням від життя, а серце не підкоряється рокам! Нехай добром наповнюється й щирістю душа, теплом й достатком дім! Хай на вашому життєвому шляху буде багато вірних друзів, й не буде втоми лагідним рукам! Нехай здійсняться Ваші найзаповітніші мрії, а по переду чекають на Вас найвизначніші досягнення!».

 

 

 

Схожі новини