Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося відкриття Осінньої онлайн-школи економічного факультету «Я в курсі професійного майбутнього!»

У ЗНУ відбулося відкриття Осінньої онлайн-школи економічного факультету «Я в курсі професійного майбутнього!»

У ЗНУ відбулося відкриття Осінньої онлайн-школи економічного факультету «Я в курсі професійного майбутнього!»
27.10.2020 12:02 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами Осіння онлайн-школа

Незважаючи на карантинні обмеження, економічний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) проводить заплановані заходи на високому професійному рівні. 26 жовтня 2020 року відбулося урочисте відкриття Осінньої онлайн-школи економічного факультету ЗНУ «Я в курсі професійного майбутнього!», в рамках діяльності якої учні 9-11 класів мали змогу ознайомитися з вищою економічною освітою. Тут були створені умови для формування й розвитку життєво необхідних загальних та професійних компетентностей через проектну, творчу та ігрову діяльність. 

Відкриття осінньої онлайн -коли розпочали вітальним словом заступника декана з навчальної роботи економічного факультету ЗНУ Віти Лось. Вітаючи учасників Осінньої онлайн-школи, Віта Олексіївна акцентувала увагу на особливостях підготовки фахівців із різних спеціальностей на економічному факультеті, розповідала  про студентське та наукове життя. Зокрема, вона зазначила, що навіть при переході на дистанційне навчання, студенти отримують всю необхідну інформацію, навчання відбувається згідно з планом, за допомогою сучасного програмного забезпечення. Віта Лось зауважила, що економічний факультет зацікавлений у становленні української молоді з креативним економічним мисленням, високим рівнем соціальної відповідальності та професійними навиками.

Під час зустрічі завідувачі кафедр економічного факультету розповіли учням Осінньої онлайн-школи про кафедри факультету й напрямки підготовки фахівців з економічної кібернетики, з міжнародної економіки, з управління та економіки ринку землі, з обліку і аудиту, з маркетингу, з управління персоналом та економікою праці, з фінансів і кредиту.

Крім того, для учасників Осінньої онлайн-школи підготували цікаві й творчі відеопрезентації про різні освітні програми й економічні спеціальності, технічну базу факультету, переваги навчання (активне культурне, спортивне та громадське життя, можливості навчання в університетах інших країн за програмою «Erasmus», програми подвійних дипломів тощо), кваліфікований персонал (13 докторів наук) та можливості подальшого працевлаштування за фахом завдяки тісним зв’язкам із підприємствами, банками, фінансовими установами, податковими органами, страховими установами, органами державної влади в галузі аудиторської, кредитно-фінансової діяльності, державного і податкового управління.

Також було продемонстровано діяльність студентської ради економічного факультету. Голова студради Марина Корохова розповіла про їх основні напрями діяльності.

За словами організаторів, основними напрямами діяльності Осінньої он лайн школи є:  профорієнтаційний; навчально-професійний; комунікативного розвитку; інформаційно-технологічний. Формами проведення занять є: професійно орієнтовані лекції та міні-лекції, практичні заняття; тренінги, майстер-класи; інтелектуально-розвиваючі заходи, ділові та рольові ігри, конкурси. При цьому, навчання в школі є безкоштовним.

Заняття в Осінній онлайн-школі будуть проводити викладачі економічного факультету  з 26 по 30 жовтня 2020 року. Зокрема, 26 жовтня відбудуться заняття на тему «Я в курсі: маркетинг та управління персоналом – це модно!», 27 жовтня – «Я в курсі: міжнародна економіка – це престижно!»,  28  жовтня – «Я в курсі: економічна кібернетика – це круто!», 29 жовтня –  «Я в курсі: фінанси – це перспективно!» і 30 жовтня – «Я в курсі: облік та оподаткування – це вигідно!».

Організатори заходу висловлюють велику подяку завідувачам кафедр за плідну організацію діяльності Осінньої онлайн-школи економічного факультету ЗНУ «Я в курсі професійного майбутнього»! Вони запрошують усіх, хто має бажання, приєднатися до дружньої родини економічного факультету ЗНУ.

 

Віта Лось,

заступник декана економічного факультету

Наталія Терент’єва,

заступник декана економічного факультету

з профорієнтаційної діяльності

 

Схожі новини