Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для представників ЗНУ продовжують працювати спортивні секції та групи здоров’я

Для представників ЗНУ продовжують працювати спортивні секції та групи здоров’я

28.10.2020 11:31 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University спортивно-оздоровчий комплекс спортивні секції

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) велику увагу приділяють розвитку спорту і заохоченню молоді до занять фізичною культурою. Адже пропаганда здорового способу життя, залучення молоді, викладачів та співробітників до активних занять різними видами спорту – один із основних напрямів діяльності адміністрації ЗНУ та співробітників Спортивно-оздоровчого комплексу. У цьому сенсі заняття спортом є важливим складником становлення гармонійно розвиненої та здорової особистості.

Варто підкреслити, що в ЗНУ багато уваги приділяється вдосконаленню й оновленню матеріально-технічної бази, це стосується і спортивно-оздоровчого комплексу. Зокрема, створюються всі умови, аби спортсмени та учасники груп здоров’я могли займатися у комфортних умовах і досягати найкращих спортивних результатів.  У ЗНУ продовжують працювати спортивні секції та групи здоров’я для представників університетського колективу на базі Спортивно-оздоровчого комплексу. Але з огляду на карантинні обмеження, з 26 жовтня вхід до СОК ЗНУ та корпусів університету для занять спортом дозволяється відвідувачам спортивних секцій і гуртків тільки в масках у супроводі тренера, викладача – керівника секції. Стороннім особам вхід заборонений.

Відзначимо, що всі спортивні зали вишу працюють згідно санітарних норм (1 людина на 10 м² площі), адже спортивні групи невеликі. Керівництво СОК ЗНУ в особі директора Михайла Протаса та його заступника Олександра Петренка, а також тренери спортивних секцій і груп здоров’я запрошують на заняття з різних видів спорту. У фітнес-залі вишу можна займатись аеробікою, спортивними танцями під керівництвом професійних тренерів, в ігровому залі СОК – баскетболом, волейболом, відвідувати секцію з футзалу, у тренажерному залі – атлетичною гімнастикою, у залах аеробіки № 1 і № 10 – йогою, аеробікою, карате, у гімнастичному залі – спортивною гімнастикою, спортивною аеробікою, художньою гімнастикою, акробатикою, рукопашним боєм, карате та іншими видами спортивних навантажень. Також можна відвідувати секції з настільного тенісу та легкої атлетики (корпус ЗНУ № 2). Крім того, можна займатись у групах спортивного удосконалення та групах «Здоров’я» у спортивному залі корпусу № 2 та в СОК ЗНУ, зокрема такими видами спорту, як волейбол, настільний теніс, баскетбол, атлетична гімнастика, футзал, фітнес-аеробіка, йога та аеробіка.

Нагадаємо, що заняття в секціях проводяться як на платній, так і на безоплатній основі. У вечірні години працюють групи здоров’я з різних спортивних напрямів. Для студентів: баскетбол, волейбол, настільний теніс, бадмінтон. Для викладачів та співробітників: атлетична гімнастика, футзал, аеробіка, йога, настільний теніс, бадмінтон, кросмінтон. Але поки студенти навчаються дистанційно, секції для студентів не працюють. Відзначимо, що проведення занять у секціях координують викладачі кафедри фізичного виховання (завідувач – Віктор Горбуля). І вони для студентів і співробітників університету є безкоштовними.

Всі охочі мають нагоду ознайомитися із розкладом цих занять у холі Спортивно-оздоровчого комплексу на його інформаційних стендах. Серед осіб, які зараз координують роботу гуртків, такі викладачі й тренери: Юрій Арестенко, Сергій Попов, Віктор Горбуля, Геннадій Кушнір, Борис Кокарєв, Дар'я Ванюк, Лія Гальченко, Олександр Горбуля, Вікторія Горбуля та інші.

Окрім цього, на базі ЗНУ працюють спортивні секції на платній основі, які можуть відвідувати усі охочі: це – атлетична гімнастика, художня гімнастика (дівчата), спортивна аеробіка (дитяча група), спортивна гімнастика (хлопці), рукопашний бій, карате (2 дитячі групи, 1– доросла), спортивні танці (діти). Варто відзначити, що робота спортивних секцій проводиться поки що за розкладом минулого року. Зміни в графіку занять будуть незабаром розміщені на сайті Запорізького національного університету. Із ними ви зможете ознайомитися або на стенді у холі СОК ЗНУ, або на сторінці Спортивного комплексу ЗНУ:

За додатковою інформацією студенти можуть звертатися до керівництва кафедри чи Спортивно-оздоровчого комплексу.