Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники закладів дошкільної освіти висловили підтримку інноваційного розвитку дошкілля в Запорізькому регіоні

П’ятнадцятого вересня відбулася зустріч представників кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) із роботодавцями – педагогічними працівниками Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 182 «Щасливе дитинство» Запорізької міської ради Запорізької області

Під час зустрічі розглянули й обговорили широке коло питань, що стосуються змісту освітніх програм щодо забезпечення якості освіти випускників спеціальності 012 «Дошкільна освіта» та перспектив їхнього працевлаштування.

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо змісту навчальних дисциплін освітніх програм підготовки фахівців усіх рівнів вищої освіти. Дискусійними були питання щодо обов’язкових та вибіркових компонентів відповідно до введених у дію Стандартів вищої освіти зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти.

Працівники закладу дошкільної освіти № 182 під час розмови зосередили увагу на важливості соціально-комунікативного розвитку дошкільників; компетентностях, яких потребують виклики часу від випускників спеціальності «Дошкільна освіта». Вони пропонували назвати глибші знання з новітніх педагогічних технологій, формувати вміння у налагодженні співпраці з батьками вихованців у напрямі розвитку дитини дошкільного віку відповідно до її інтелектуальних та соціальних можливостей.

Зустріч була плідною та корисною як для викладачів, так і для роботодавців у контексті удосконалення змісту освітніх програм. Представники закладу дошкільної освіти висловили підтримку інноваційного розвитку дошкілля в Запорізькому регіоні в рамках професійного партнерства закладів освіти.