Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Рекламна дефіляда» в ЗНУ об’єднала школярів до Дня рекламіста

«Рекламна дефіляда» в ЗНУ об’єднала школярів до Дня рекламіста

«Рекламна дефіляда» в ЗНУ об’єднала школярів до Дня рекламіста
30.10.2020 11:24 Все Головні новини Факультети Журналістики Кафедра теорії комунікації реклами та зв’язків із громадськістю

Днями студентсько-викладацька спільнота факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відзначала професійне свято – День рекламіста! Традиційно до святкувань залучається й небайдуже школярство. І цього року, незважаючи на запропоновані онлайн-комунікації через карантинні умови, на рекламні забави на імпровізовану «рекламну дефіляду» зібралися учні запорізьких шкіл, аби разом потренувати м’язи креативу.

Знайомство-самопрезентація з учнями-учасниками запевнили організаторів у неабияких здібностях гостей онлайн-зустрічі. Завідувачка кафедри, д.соц.ком., проф. Вітою Березенко та модераторка заходу, заст. декана з профорієнтаційної роботи, к.соц.ком. Анна Баранецька привітали учнів ЗЗОШ № 91 та Козацького ліцею. Вони побажали школярам розвивати творчі здібності, слідкувати за світом рекламного мистецтва та розглянути можливість приєднатися до нашої факультетської родини як найкращого студентського складника.

Разом із тренеркою заходу, д.соц.ком., проф. Вікторією Ковпак учні замислювали незвичайне життя для речей, прокачували свої інтонаційні можливості в різножанрових формах, фантазували, яке на дотик число «сім», чули кольори, з’ясовували, наскільки гнучке мислення за допомогою тесту Струпа.

Надзвичайно приємно, що у «фахових випробуваннях» брали участь і наставники школярів, зокрема Оксана Мельниченко, що надихало її вихованців на кращі результати.

Основні орієнтири в творчих прийомах реклами спонукали наших учасників до планування нових зустрічей.

Зі сподіванням на подальшу співпрацю висловлюємо щиру подяку Наталії Класс (Козацький ліцей) та Оксані Мельниченко (ЗЗОШ № 91) за організацію в канікулярний час своїх учнів в рамках позашкільного заходу, що дав змогу занурити школярство у мистецтво реклами та потренувати креативні навички.

Усі учасники заходу отримають Сертифікати про участь за підписом декана факультету.

 

Схожі новини