Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі іноземної мови Запорізької області обмінялися досвідом на базі Економіко-правничого фахового коледжу

Викладачі іноземної мови Запорізької області обмінялися досвідом на базі Економіко-правничого фахового коледжу

Викладачі іноземної мови Запорізької області обмінялися досвідом на базі Економіко-правничого фахового коледжу
10.11.2020 12:57 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж дистанційне навчання співпраця з вчителями

«Оптимізація освітнього процесу в умовах очно-дистанційного навчання» - саме над цією темою працювало методичне об’єднання викладачів іноземної мови в онлайн-форматі на базі Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Участь у заході взяли освітяни коледжів, технікумів та училищ Запорізької області.

Директорка ЕПФК ЗНУ Олена Грибанова розпочала захід з привітального слова. Вона розповіла  учасникам заходу про коледж та його спеціальності. Голова методичного об’єднання Поліна Васільєва говорила про концепцію вивчення іноземних мов та підручники, які використовують викладачі та студенти у ЕПФК ЗНУ. «Студенти всіх спеціальностей ЕПФК ЗНУ пишуть вхідний тест, що має на меті визначити рівень їхнього володіння іноземною мовою. Після цього студенти розподіляються на групи в залежності від рівня: Beginner, Elementary, Intermediate, що допомагає їм максимально інтенсивно вивчати іноземну мову в залежності від початкового рівня володіння нею. Звичайно, підручники відповідають певному рівню», - розповіла Поліна Васільєва. 

У рамках заходу заступниця директора з навчально-виховної роботи Олександра Данілкіна повідомила про результати складання ЗНО та ДПА у формі ЗНО з іноземної мови у 2019-2020 навчальному році та розповіла про шляхи оптимізації освітнього процесу в умовах очно-дистанційного навчання в рамках підготовки до ЗНО з іноземної мови у 2020-2021н.р. А викладач іноземної мови Єлизавета Яроцька поділилися з колегами своїм досвідом підготовки студентів до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Заступниця голови методичного об’єднання Яна Калашник вела мову про викладання іноземної мови з використанням інтерактивних технологій та сучасних методів. Вона поділилася досвідом проведення декади іноземних мов в «ЕПФК ЗНУ», а саме – результатами проведення заходів в очно-дистанційному форматі. Доповідачка розповіла про використання програм «Kahoot» та «Quizizz», які, на її думку, допомагають викладачам створити інтерактивні вікторини для закріплення пройденої теми в ігровій формі.

Коледж має систему електронного забезпечення навчання Moodle, яка повністю задовольняє потреби викладачів і здобувачів освіти. Про цю онлайн-платформу розповіла викладачка іноземної мови Олена Покоєнко, зокрема йшлося про можливість організації онлайн-заходів за допомогою цієї платформи. Вернула увагу доповідачка й на «BigBlueButton» – систему веб-конференцій із відкритим кодом для онлайн-навчання. «Тобто кожен викладач чи студент має свій особистий логін і пароль. Він має повний доступ до всіх матеріалів, викладених на цій платформі, а саме: до підручників, тестів, методичних розробок, аудіо та відеоматеріалів та можуть скористатися ними у зручний для них час», – розповіла Олена Покоєнко.

Викладачка Олена Бережко для колег провела майстер-клас на тему: «Заняття з використанням інтерактивних ігор для ефективного вивчення лексичних одиниць». Зокрема, вона розповіла про можливості застосування на заняттях з іноземної мови лексичних карток.

Долучилася до обговорення і викладачка іноземної мови КЗ «Мелітопольский медичний фаховий коледж» ЗОР Людмила Ковальова. Вона поділилася своїм досвідом використання кубиків «Рорі» для створення креативної атмосфери на занятті та навіть продемонструвала відео-ролик зі свого заняття зі студентами.

Загалом засідання методичного об’єднання його учасники оцінили як цікаве та багате на корисну інформацію. Організатори  наприкінці заходу побажали всім здоров´я та гарних студентів.

 

 

 

Схожі новини