Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ ветерани АТО/ООС опановують фах «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків) та/або керівний склад підприємств ЖКГ»

У ЗНУ ветерани АТО/ООС опановують фах «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків) та/або керівний склад підприємств ЖКГ»

У ЗНУ ветерани АТО/ООС опановують фах «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків) та/або керівний склад підприємств ЖКГ»
11.11.2020 11:59 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Центр післядипломної освіти ЗНУ економічний факультет курси для ветеранів АТО/ООС

Професійна адаптація ветеранів АТО/ООС є одним із пріоритетних напрямків роботи центру післядипломної освіти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Зокрема, 4 листопада в online-форматі відбулося відкриття курсів зі спеціальності «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків) та/або керівний склад підприємств ЖКГ, що надають послуги з управління та утримання житлового комплексу». Цього разу слухачами стали десять ветеранів АТО/ООС. Групу відкрили за сприяння Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації та територіального відділу Міністерства у справах ветеранів України.

Відкриваючи захід, керівник центру післядипломної освіти ЗНУ Сергій Ільїн привітав учасників із початком нового етапу їхнього життя. Він зазначив, що заняття для ветеранів АТО/ООС відбуватимуться виключно в зручний для них вечірній час і триватимуть три тижні. Уже сьогодні всі слухачі курсів можуть ознайомитися з розкладом, який розміщено в групі в Viber. Сергій Віталійович подякував слухачам за те, що вони обрали для себе саме наш заклад вищої освіти, і висловив упевненість, що всі слухачі успішно завершать навчання та отримають не лише документи державного зразка, а й необхідні знання, які допоможуть опанувати нову для них професію.

Вітаючи присутніх, декан економічного факультету Алла Череп зазначила, що головною метою курсів є допомога колишнім військовим реалізувати себе, навчити ветеранів новій професії. Це неодмінно дозволить їм знайти перспективну роботу. Звернула Алла Василівна увагу присутніх і на те, що економічний факультет уже плідно співпрацює з територіальним відділом Міністерства у справах ветеранів України і на сьогодні на факультеті здобувають вищу освіту понад 100 воїнів АТО/ООС.

Привітав присутніх і начальник відділу в Запорізькій області Міністерства у справах ветеранів України Костянтин Денисов. Він зазначив, що ці курси є яскравим прикладом того, що держава дбає про професійну адаптацію та перепідготовку своїх захисників. Костянтин Вікторович підкреслив, що в Запорізькому національному університеті ветерани отримають справжні знання, які допоможуть управляти будинками чи працювати в галузі нерухомості. Він побажав усім успіху й активного навчання.

Нова спеціальність, яку отримають колишні військові, відкриє перед ними не лише можливість вдалого працевлаштування, а й надасть корисні знання, які неодмінно стануть у пригоді в повсякденному житті. За час навчання, яке проводитимуть висококваліфіковані викладачі ЗНУ, слухачі розглянуть такі питання, як захист прав споживача житлово-комунальних послуг через формування прозорого механізму взаємодії суб’єктів ринку ЖКГ; організаційні та правові аспекти діяльності управителів багатоквартирним житловим будинком; управління багатоквартирними житловими будинками. Познайомляться учасники занять із фінансово-економічними аспектами діяльності управителя та формування тарифів на послуги управителя; обліково-аналітичними аспектами діяльності з управління багатоквартирними будинками. Розглянуть вони житловий будинок як єдиний інженерно-будівельний комплекс, а також енергоменеджмент як елемент ефективного управління багатоквартирним будинком. Познайомляться з організацією проведення капітальних ремонтів багатоквартирного будинку, його окремих елементів; з особливостями систем управління підприємств, що надають житлово-комунальні послуги, а також – із системою менеджменту якості та сучасними тенденціями удосконалення систем управління ЖКГ. Дізнаються вони й про те, що таке аудит систем якості та сертифікація систем менеджменту підприємств ЖКГ, а також – «управління ризиками» в системі управління суб’єктів, що діють в сфері управління житловою нерухомістю. Не залишиться поза увагою й технологія управління конфліктами та робота з претензіями, аналіз та оцінка ефективності управління ОСББ.

Після завершення навчання слухачі курсів складатимуть кваліфікаційний іспит й отримають документи державного зразка.

Співробітники центру післядипломної освіти щиро дякують за підтримку в підготовці та організації курсів для ветеранів АТО/ООС заступнику директора Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації Ірині Разуваєвій, начальнику управління Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації Вікторії Герасименко та начальнику відділу в Запорізькій області Міністерства у справах ветеранів України Костянтину Денисову.

 

Схожі новини