Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Єдина стипендіальна програма ТОВ «Метінвест Холдинг» мотивує молодь вибирати технічні спеціальності і краще вчитися

Єдина стипендіальна програма ТОВ «Метінвест Холдинг» мотивує молодь вибирати технічні спеціальності і краще вчитися

Єдина стипендіальна програма ТОВ «Метінвест Холдинг» мотивує молодь вибирати технічні спеціальності і краще вчитися
12.11.2020 13:22 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут ТОВ «Метінвест Холдинг» ПАТ «Запоріжсталь» єдина стипендіальна програма

Єдина стипендіальна програма ТОВ «Метінвест Холдинг» спрямована на мотивацію кращих студентів профільних спеціальностей для підприємств групи «Метінвест». Стартувала вона ще в минулому навчальному році. Про те, як зараз реалізується ця програма в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), йшлося під час зустрічі представників запорізьких мас-медіа та студентів-учасників програми.

Курирує впровадження в ЗНУ стипендіальної програми холдингу проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах, тому обговорення теми почалося саме з Віктором Аркадійовичем.

«Єдина стипендіальна програма, – розповів Віктор Банах, – має багатовекторний характер. Це і мотивація абітурієнтів для отримання технічної освіти, і поліпшення їх успішності, адаптація та залучення студентів для участі в різних програмах від ТОВ «Метінвест Холдинг» і, звичайно ж, працевлаштування та кар'єрне зростання на підприємствах холдингу. У стипендіальній програмі сьогодні задіяні п'ять закладів вищої освіти Кривого Рогу, Маріуполя і Запоріжжя, і Запорізький національний університет – один із них».

Стипендії програми призначаються студентам виключно за рейтингом навчання. Тобто, якщо хлопець чи дівчина добре навчаються, вони можуть отримувати як академічну стипендію, так і стипендіальну підтримку від холдингу. Навіть якщо студент тільки вступив до університету й навчається за рівнем бакалавра, він може стати учасником Єдиної стипендіальної програми за результатами свого ЗНО. І, що дуже важливо, не має значення, за якою формою – на бюджеті або за контрактом – навчається студент. Головне – добре вчитися й співпрацювати з комбінатом «Запоріжсталь», брати участь в безлічі цікавих проектів ТОВ «Метінвест Холдинг».

Студенти-стипендіати «Метінвест Холдинг» охоче розповідали, чому вибрали для себе спеціальності технічного напрямку, а також ділилися своїми планами на майбутнє. Зокрема, першокурсниця Валерія Ардаб’єва – випускниця гімназії № 46, яка дає учням поглиблені знання німецької мови, вирішила, що хоче, як свого часу її батьки, отримати саме технічну освіту. Незважаючи на гуманітарний профіль школи, літню практику Валерія неодноразово проходила на підприємстві «Укрграфіт». Дівчині подобалося там, але, завершивши навчання, студентка мріє працювати на ПАТ «Запоріжсталь».

Віктор Сичов, який вчиться в інженерному навчально-науковому інституті після закінчення Запорізького металургійного професійного коледжу ЗНУ, змалку захопився металургійним виробництвом: мабуть, тому, що з дитинства бачив заводську панораму Запоріжжя, яка завжди вражала хлопчиська своєю міццю. А коли в 9 класі хлопець побував на екскурсії на комбінатах «Дніпроспецсталь» і «Запоріжсталь», то зрозумів, що металургія – це, насправді, його покликання. Вчитися йому завжди подобалося, тому, закінчивши металургійний коледж, юнак вступив до ЗНУ й успішно поєднує роботу з навчанням, працюючи в ЦХП №1 ПАТ «Запоріжсталь». Він упевнений, що ТОВ «Метінвест Холдинг» потрібні ініціативні, освічені люди, з хорошими знаннями, і його мрія – працювати інженером на металургійному комбінаті «Запоріжсталь».

В інженерному навчально-науковому інституті Микита Бутирін, який зараз вчиться на I-му курсі магістратури, – дуже відома людина. Адже він не тільки чудово вчиться: Микита закінчив навчання в бакалавраті з червоним дипломом. Він – учасник наукових конференцій, зокрема, й науково-технічної конференції комбінату «Запоріжсталь», студентських наукових конференцій, активіст студентського самоврядування. Микита бере участь у міських молодіжних програмах від ПАТ «Запоріжсталь», захищає честь інженерного навчально-наукового інституту в змаганнях клубу веселих та кмітливих, є «зіркою» студентського театру естрадних мініатюр тощо. Микита Бутирін – представник династії металургів, на «Запоріжсталі» працює його батько. І своє майбутнє юнак, як і інші учасники зустрічі, пов'язує з роботою на ПАТ «Запоріжсталь».

Колектив інженерного навчально-наукового інституту бажає своїм талановитим, наполегливим і цілеспрямованим студентам успіхів у навчанні, яскравого студентського життя й працевлаштування на омріяну посаду. Нехай мрії здійснюються!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини