Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрантка юридичного факультету Дарина Куличенко – серед переможців обласного конкурсу «Студент року-2020»

Магістрантка юридичного факультету Дарина Куличенко – серед переможців обласного конкурсу «Студент року-2020»

Магістрантка юридичного факультету Дарина Куличенко – серед переможців обласного конкурсу «Студент року-2020»
12.11.2020 15:17 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет студентська наука обласний конкурс Студент року-2020 перемога

Десятого листопада в Запоріжжі на базі обласної державної адміністрації відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців обласного конкурсу «Студент року-2020». Зважаючи на карантинні обмеження, воно проходило в онлайн-форматі. До роботи конкурсної комісії приєдналися заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Свистун та начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова. До складу комісії, яка визначала переможців, увійшов проректор з наукової роботи ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Геннадій Васильчук.

Для студентів Запорізького національного університету участь у цьому конкурсі, а також – перемога в ньому вже давно стали доброю традицією для студентів ЗНУ: щороку їхні прізвища називають серед переліку кращих представників студентства області. Цьогоріч в номінації «Студент-вчений року» перемогу здобула магістрантка першого року навчання Дарина Куличенко.

Серед здобутків Дарини, які увійшли до її портфоліо, – робота помічником-консультантом депутата Запорізької міської ради, те, що вона є членом робочої групи Верховної Ради України, Міністерства інфраструктури, Міністерства внутрішніх справ України та Української асоціації електромобільності із законодавчого регулювання персональних транспортних засобів. Вона долучилася до розробки структур проєкту Закону України «Про персональний транспорт». Крім того, Дарина – експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Вона входила до складу журі юних правознавців.

Крім того, на рахунку студентки – перемоги у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Право» й «Адміністративне право та процес; фінансове право; інформаційне право» та низки конкурсів місцевого рівня. Вона – авторка наукових статей, деякі з них створені у співавторстві з її науковим керівником – деканом юридичного факультету Тетяною Коломоєць.

Серед її здобутків за минулий навчальний рік – диплом І ступеня за перемогу у всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Право» за 2019/20202 навчальний рік на базі Національного університету «Одеська юридична академія», Диплом І ступеня за перемогу у всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право» (Запоріжжя), грамота ректора Запорізького національного університету за високі досягнення в студентській науково-дослідній роботі у 2019/2002 навчальному році та з нагоди Дня науки; диплом переможця обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки Запорізької обласної державної адміністрації; Диплом за участь у V обласному конкурсі соціальної реклами  «Тобі обирати» в рамках всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», а також  – Диплом фіналіста конкурсу інноваційних стартапів «Кубок міста за найкращий старап» в рамках фестивалю «STARTUP FEST».

Нагадаємо, що обласний конкурс «Студент року» започаткований у 2002 році, він проводиться Запорізькою обласною державною адміністрацією щороку. Основна мета його організаторів – виявлення та підтримка обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, створення умов для їх самореалізації.

Конкурс традиційно проводиться у 3 етапи: факультетський та університетський –упродовж жовтня, обласний – у листопаді. Переможці визначаються за номінаціями: «Студент – лідер студентського самоврядування року», «Студент – суспільний діяч року», «Студент – спортсмен року», «Студент – волонтер року», «Студент – журналіст року», «Студент – патріот року», «Студент – артист року», «Студент – староста року», «Студент – вчений року», «Студентська сім’я року» і «Кращий студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації».

Як зазначив Олександр Свистун, у 2020 році на конкурс було подано 68 заяв. Кандидатури своїх студентів подали: Запорізький національний університет, Національний університет «Запорізька політехніка», Класичний приватний університет, Запорізький державний медичний університет, Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій, Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Дмитра Моторного, Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького, Бердянський державний педагогічний університет, Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія, Гуманітарний фаховий коледж Національного університету «Запорізька політехніка», Електротехнічний фаховий коледж Національного університету «Запорізька політехніка», Фаховий коледж Класичного приватного університету, Коледж Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, Економіко-правничий фаховий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу, Ногайський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету й Педагогічний фаховий коледж Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії.

Кожен заклад освіти надав на розгляд конкурсній комісії характеристику на претендента та відеопрезентацію «Моє портфоліо» із зазначенням конкретних особливих заслуг, нагород і результатів роботи, фотографій, які підтверджують особливі досягнення студента у відповідній номінації.

За результатами конкурсу переможці отримають грамоти обласної державної адміністрації та грошові премії. Відзначимо, у 2020 році фонд на отримання премій складає 26 тис грн. Кошти будуть перераховані на власні банківські картки студентів.

Наталія Власова зазначила, що Управління молоді, фізичної культури та спорту кожного року до Дня Студента проводить обласні конкурси для обдарованої молоді. Зважаючи на карантинні обмеження 2020 року, ці заходи проходять онлайн. Зокрема, 16 листопада об 11.00 відбудеться привітання лауреатів обласного конкурсу для обдарованої молоді в галузі науки, а 17 листопада об 11.00 відбудеться привітання переможців «Студент року-2020».

За результатами останнього Дарина Куличенко отримає почесну грамоту за підписом голови Запорізької обласної державної адміністрації та грошовий сертифікат.

Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, розповідаючи про цьогорічний конкурс «Студент року» відзначив, що портфоліо Дарини справило неабияке враження на членів конкурсної комісії. Здобутки магістрантки вкотре переконливо засвідчили як те, що в ЗНУ навчаються дуже талановиті студенти, так і те, що в університеті дуже прогресивна студентська наука. Адже адміністрація вишу під керівництвом ректора Миколи Фролова та його науково-педагогічні працівники докладають усіх зусиль задля створення умов для розвитку талановитої молоді.

Колектив ЗНУ щиро пишається своєю талановитою студенткою, радіє її черговому досягненню та зичить їй нових здобутків і перемог у майбутньому!

Схожі новини