Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому фаховому коледжі підбили підсумки проведення Декади філологічних дисциплін «Українська – це модно! Українська – це сучасно!»

В Економіко-правничому фаховому коледжі підбили підсумки проведення Декади філологічних дисциплін «Українська – це модно! Українська – це сучасно!»

В Економіко-правничому фаховому коледжі підбили підсумки проведення Декади філологічних дисциплін «Українська – це модно! Українська – це сучасно!»
16.11.2020 10:13 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж Декада популяризації української мови дистанційне навчання

Тринадцятого жовтня в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) офіційно завершилася Декада популяризації філологічних дисциплін «Українська – це модно! Українська – це сучасно!». Понад тиждень студенти брали активну участь в усіх заходах, що відбувалися в рамках декади: читали вірші, ділилися улюбленими українськими піснями, вигадували смішні меми, пов’язані з навчанням у коледжі та підготовкою до ЗНО. Усі творчі завдання та челенджі можна знайти у соціальній мережі Інстаграм за хештегом #українськазепк або на сторінках викладачів @dobroskok.svetlana, @mrs_orm.

Студенти ЕПФК поділилися враженнями, які отримали від участі у заходах, що відбувалися в рамках декади:

«Ідея з битвою мемів була класна, мені сподобалося. Ще сподобалося знайомство з іншими викладачами української мови на різних конкурсних заходах», –зазначає студентка 2 курсу спеціальності «журналістика» Марія Ярмоленко.

Студентка Анна Маркіна розповідає: «Було цікаво те, що з’явилися класні штуки (битва мемів і мовознавчий гравікон від Світлани Доброскок). Уже традиційні, щорічні конкурси імені Т. Шевченка та П. Яцика теж були досить неординарними».

Поділилася враженнями й одна з організаторок декади популяризації філологічних дисциплін Вікторія Орманжи: «Декада популяризації філологічних дисциплін – це завжди неймовірні враження. Цього року студентам особливо сподобався конкурс мемів. Особисто для мене улюблений захід – літературні вечорниці. Там завжди чудова атмосфера й талановиті студенти. Шкода, що не всі встигли взяти участь, але, думаю, нам вдалося реалізувати те, що планували», – зазначає викладачка.

Задоволена результатами проведення декади й голова циклової комісії філологічних дисциплін Світлана Доброскок:

 «Я декадою задоволена, все пройшло, як було заплановано та навіть краще. Такі заходи передбачали активність студентів у соціальних мережах. І коли досі надсилають пост-кросинг, відео, я розумію, що вони це роблять не заради оцінки або грамоти, а тому, що вони дійсно зацікавлені, це дуже тішить. Ще приємніше, коли другий курс ввечері в групі обговорюють Кіпіані, Стуса, студенти шукають фільм Заборонений».

Детальніше про атмосферу Декади й проведення заходів ви можете дізнатися на сайті коледжу: http://epkznu.com/

Організатори дякують усім студентам, які брали активну участь у заходах Декади й закликають їх залишатися активними й надалі.

 

Поліна Паламарчук

 

 

 

Схожі новини