Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ співробітники вишу вже отримали матеріальну допомогу для штатних працівників, у яких діагностовано та підтверджено COVID-19

16.11.2020 15:05 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University) первинна профспілкова організація Колективний договір матеріальні виплати COVID-19

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), попри всі економіко-соціальні виклики сьогодення, продовжують дієво підтримувати науково-педагогічних працівників і співробітників вишу. Так, згідно зі змінами до Колективного договору, внесеними 06.10.2020 року, виплачується матеріальна допомога штатним працівникам університету, у яких діагностовано та підтверджено COVID-19.

На сьогодні вже 13 осіб отримали такі виплати, а ще 10 осіб отримають кошти в найближчий час. Розмір цих виплат становить:

- до 10 000 гривень у разі тяжкого перебігу захворювання (на підставі виписного епікризу з історії хвороби);

- до 3 000 гривень без ускладнень (на підставі медичного документу, підтверджуючого діагноз).

Звертаємо вашу увагу, що такі виплати відбуватимуться на підставі заяви на ім’я ректора й здійснюватимуться в розмірі, який визначається університетською комісією із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням.

Вони проводяться на підстав: заяви (бланк додається) й виписного епікризу з історії хвороби або медичного документу, підтверджуючого діагноз);

Окремо акцентуємо увагу, що отримати таку матеріальну допомогу можуть усі представники колективу ЗНУ, у яких діагностували й підтвердили COVID-19. Серед тих, хто отримує ці виплати, – й ті, хто захворів до того, як до Колективного договору внесли відповідні зміни, й не члени первинної профспілкової організації університету.

zayava_na_otrimannya_mater__al__noyi_dopomogi.doc