Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов привітав молодь ЗНУ з Міжнародним днем студента

Ректор Микола Фролов привітав молодь ЗНУ з Міжнародним днем студента

Ректор Микола Фролов привітав молодь ЗНУ з Міжнародним днем студента
17.11.2020 11:28 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University привітання Міжнародний день студента

Шановні студенти Запорізького національного університету! 17 листопада – це особливий день для молоді з усього світу, адже сьогодні – Міжнародний день студента.

Пам’ятаймо, що свого часу ця дата стала днем студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Сьогодні час згадати про те, що кожен із вас – не лише частина великої дружної родини Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), де цінують і дбають про кожного, створюючи всі умови для здобуття якісних знань і розкриття наукового, творчого чи спортивного потенціалу.

Не менш важливо, що ви – представники світової студентської спільноти. Саме молодим, сповненим життєвою енергією людей, які прагнуть змінити світ на краще, належить майбутнє. Особливо важлива ваша місія зараз, у часи світової кризи, спричиненої пандемією. Уже зараз нашій країні потрібні ваші знання, ваше прагнення не залишатися осторонь від вирішення важливих питань сьогодення, бажання взяти участь у вирішенні важливих питань. Саме від вашого професіоналізму, патріотизму й завзяття залежить, яким буде завтра нашої держави.

Адміністрація й науково-педагогічні працівники Запорізького національного університету, своєю чергою, докладають усіх зусиль, аби, попри всі виклики сьогодення, створити необхідні умови для розвитку ваших здібностей і талантів. Серед найважливіших завдань, які ставить перед собою колектив ЗНУ, – виховання успішних особистостей, справжніх професіоналів своєї справи, конкурентноздатних на ринку праці.

Цього святкового дня бажаю вам натхненної творчої праці, розкриття всіх здібностей і талантів, невпинного поступу вперед, спрямованого на ваше благо, на благо всієї України.

 

З повагою

ректор ЗНУ Микола Фролов

Відеоролик:
https://www.youtube.com/watch?v=3q99S95DSDM

 

 

 

Схожі новини