Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Посвята в першокурсники на ФСУ: старі традиції у новому форматі

Посвята в першокурсники на ФСУ: старі традиції у новому форматі

Посвята в першокурсники на ФСУ: старі традиції у новому форматі
17.11.2020 11:14 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління студентська рада посвята в першокурсники

Незважаючи на карантин, першокурсники факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) все ж пройшли «обряд ініціації» та стали справжніми студентами!

Увесь день напередодні свята в форматі онлайн, команда студради доставляла «крафтові пакунки» під двері будинків та у поштові скриньки першокурсників, для забезпечення загальної безпеки кожного та дотримання всіх необхідних карантинних норм.

Посвята відбувалася в досить незвичному форматі: 15 листопада, о 17.00, нова голова студентської ради факультету соціології та управління Наталія Головань зустрілася з першокурсниками в прямому ефірі соціальної мережі Instagram. Від імені всієї нової команди студентської ради ФСУ, Наталія привітала всіх «першачків» із таким важливим днем та переказала відеовітання від декана Тетяни Бірюкової.

Кожен студент отримав борошно для обряду посвяти, шматочок м’яса з ароматом справжнього мангалу (альтернативний шашлик цього року), цукерку та мотиваційні стікери.

Адресанти були приємно здивовані, адже вже втратили надію стати справжніми студентами за умов самоізоляції. Увечері того ж дня всі зібралися на онлайн-тусовку, яка відбулася у форматі прямого ефіру в Instagram.

Включення дозволило зібрати близько 200 людей, більше 70 з них знаходилися на заході одночасно. Тож цю посвяту можна назвати наймасштабнішою за всю історію факультету соціології та управління. ФСУ-шники спілкувалися, відповідали на питання про факультет і, звісно, брали участь в розіграші факультетського мерчу за найкреативнішу подачу атмосфери комфортної посвяти у себе вдома, з хештегом #люблюФСУ.

Тож карантин – не привід відмовлятися від традицій, або чекати кращих часів. Можна діяти тут і зараз, реалізовуючи, здавалося б нереальні ідеї! ФСУ з вами – онлайн та офлайн.

 

 

 

Схожі новини