Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає із ювілеєм головного інженера адміністративно-господарської частини Валентина Моцака

Колектив ЗНУ вітає із ювілеєм головного інженера адміністративно-господарської частини Валентина Моцака

Колектив ЗНУ вітає із ювілеєм головного інженера адміністративно-господарської частини Валентина Моцака
25.11.2020 09:53 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина ZNU Zaporizhzhia National University адміністративно-господарська частина ювілей привітання

Двадцять п’ятого листопада святкує свій день народження головний інженер адміністративно-господарської частина ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Валентин Моцак. Близько двадцяти років поспіль, завдяки його наполегливій і самовідданій праці, відбувається безперебійне забезпечення функціонування та розвитку матеріально-технічної бази університету: злагоджено працюють системи енерго- та водопостання, у холодний період року надходить тепло в корпуси та будівлі студентського містечка, здійснюються ремонтно-будівельні роботи та проходить модернізація усього нашого закладу вищої освіти. Одним словом, за усіма процесами, що створюють сьогодні затишок й комфорт для учасників освітнього процесу – стоїть діяльність шановного Валентина Івановича як мудрого керівника та досвідченого фахівця.

Свого часу Валентин Іванович закінчив Запорізький радіотехнічний технікум, здобувши спеціальність «Технік радіолокаційних пристроїв». У 1977 році – Запорізький машинобудівний інститут ім. В.  Чубаря й отримав диплом «Інженера конструктора-технолога радіоапаратури». Починаючи з 1971 року, працює за фахом: спочатку в Запорізькому металургійному інституті – старшим техніком, інженером, старшим інженером науково-дослідного сектору, в Запорізькій філії «Укрторгсистематехніка» – на посаді начальника ЕОМ, головного інженера, завідувача відділу, а також кілька років керував роботою підприємства ТОВ «КОНТА».

Із 2002 року, відколи вже досвідчений фахівець, господарник й керівник Валентин Моцак прийшов у ЗНУ працювати спочатку провідним інженером експлуатаційно-технічного відділу, і потім, коли став виконувати обов’язки головного інженера АГЧ (2007 рік) і по сьогодні, він неодмінно проявляє себе як талановитий, ініціативний і відповідальний фахівець. Набуті знання та практичний досвід роботи на відповідальних посадах надають йому змогу правильно організувати роботу підлеглих йому технічних і виробничих служб, вирішувати поставлені перед ним адміністрацією університету завдання у встановлені терміни й з належною високою якістю.

Увесь цей період відчувається міцна рука відповідального господарника, що забезпечує злагоджене функціонування всіх відділів та ремонтно-будівельної групи, що входять до складу АГЧ. Він – права рука проректора з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення, завжди на передовій, завжди тримає на контролі виконання стратегічних завдань, пов’язаних із матеріально-технічним забезпеченням, що сприяють модернізації та зростанню іміджу ЗНУ в регіоні та Україні.

Валентин Моцак надає професійні поради колегам, здійснює контроль за виконанням етапів розбудови матеріальної бази університету, впровадженням інноваційних ідей, здійсненням енергоаудиту тощо. Колектив університету, як і його гості повсякчас спостерігають, як із року в рік змінюється на краще обличчя ЗНУ: осучаснилися його корпуси, широко впроваджуються мультимедійні технології у навчання, які надають університетській спільноті можливість навіть в умовах карантину крокувати в ногу із часом, реалізуються новаторські ідеї (тривають будівництво коворкінг-центру, підготовка до експлуатації нового корпусу тощо), а студмістечко ЗНУ стало окрасою не лише Олександрівського району, а й усього міста Запоріжжя.

Окрім іншого, Валентин Моцак бере активну участь у забезпеченні практично усіх заходів, що проводяться в університеті. Його професійна діяльність, що відповідає вимогам технічного забезпечення у галузі вищої освіти та МНС України (господарська діяльність із проєктування, монтажу, технічного обслуговування засобів протипожежного захисту, систем опалення, оцінки протипожежного стану об’єктів), підтверджена відповідним свідоцтвом міжнародної асоціації «Пожежна безпека України» й неодноразово відзначена керівництвом адміністративно-господарської частини та ЗНУ.

Ввічливий, коректний, щирий, завжди готовий надати необхідну підтримку та допомогу колегам і підлеглим, Валентин Іванович користується заслуженою повагою і авторитетом серед представників університетської спільноти. У цей пам’ятний для ювіляра день його щиросердно вітають колеги й друзі, а також представники багатотисячного колективу ЗНУ і зичать йому, аби його небайдуже серце завжди зігрівало тепло від людської вдячності, а будні і свята наповнювалися лише радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких! А ще бажаємо Вам, шановний Валентине Івановичу, міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, чудового настрою та сімейного добробуту! Нехай здійсняться усі Ваші плани та сподівання!

 

Схожі новини