У ЗНУ стартував проєкт щодо інформування молоді про можливості працевлаштування, Асоціацію випускників, центр вивчення мов тощо

Двадцять четвертого листопада відбулася перша online-зустріч магістрантів другого року навчання економічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) з начальником відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галиною Микитів. А організувала й провела захід старший викладач кафедри управління персоналом і маркетингу, заступник декана з профорієнтаційної роботи Наталія Терент’єва.
Під час зустрічі Галина Володимирівна розповіла магістрантам, що з цього року в Запорізькому національному університеті почалась активна робота з Асоціацією випускників ЗНУ і запросила всіх приєднатися до неї. Щоб стати учасником Асоціації, достатньо заповнити анкету випускника:
Запросила Галина Володимирівна магістрантів і приєднуватися до сторінок ЗНУ в соціальних мережах:
Фейсбук: https://www.facebook.com/univerzp
Інстаграм: https://www.instagram.com/znu.official/
Телеграм: https://t.me/znu_official
Метою Асоціації випускників ЗНУ, зазначила Галина Микитів, є налагодження співпраці з нашими колишніми студентами, полегшення спілкування між ними та ЗНУ, допомога в працевлаштуванні й залучення випускників до заходів, які проводить Запорізький національний університет. Загалом, вступ до асоціації відкриває перед випускниками широкі перспективи. Приєднавшись до неї, можна стати учасником вже традиційної рубрики «Історія успіху випускників» і поділитися з іншими своїми професійними досягненнями. Знадобиться це й тим, хто шукає роботу. Зокрема, на сторінці служби працевлаштування можна розмістити своє резюме, щоб роботодавці, – а в університеті дуже велика база роботодавців, – підкреслює Галина Володимирівна, – могли їх переглянути та запропонувати здобувачу гідну роботу. Якщо випускники бажають самі переглянути вакансії, що існують, то й їх можна знайти на цій сторінці. А для тих, хто ще не склав собі резюме, тут наведені корисні поради, як це правильно зробити.
«Важливу інформацію знайдуть для себе на сторінці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/ і ті, хто бажає отримати другу вищу освіту», – зазначила Галина Микитів. Зокрема, тут можна дізнатися про можливість підготуватися до ЄВІ з іноземної мови на курсах від центру інтенсивного вивчення іноземних мов, заняття на яких триватимуть із грудня 2020 р. по червень 2021 р. Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (061) 289-12-95 та 066-290-56-21.
Звернула Галина Володимирівна увагу магістрантів і на те, що минулорічні результати ЄВІ будуть дійсні й під час майбутньої вступної кампанії, що дуже важливо для тих, хто мріє про другу вищу освіту. А тим, хто планує знову складати ЄВІ, Галина Микитів повідомила строки реєстрації та складання єдиного вступного іспиту. Реєстрація відбудеться з 11 травня до 3 червня, а основна сесія – із 30 червня по 2 липня.
Розповіла Галина Володимирівна й про нову можливість для тих, хто бажає після закінчення навчання працювати в педагогічній галузі й вже отримав чи збирається отримати освіту за спеціальностями педагогічного профілю. Вона наголосила, що такі студенти мають можливість отримати одноразову адресну грошову допомогу в п’ятиразовому розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Наприкінці зустрічі Галина Володимирівна звернула увагу магістрантів на те, що співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування завжди готові відповісти на будь-які питання, пов’язані з діяльністю відділу. А звертатися потрібно за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського 66 б, навчальний корпус № 2, каб. 209, Телефон: (061) 289-12-96. Провідний фахівець відділу – Оксана Володимирівна Булавіна.
Для довідки
Працевлаштування та кар’єрний розвиток у ЗНУ
Мета: супровід та всебічний розвиток студентів та випускників у професійному становленні кар’єрної траєкторії.
Студентам та випускникам пропонується:
Інформаційно-консультативна комунікація.
Участь у заходах, що проводяться у вишу для сприяння у працевлаштуванні.
Участь у спільних проектах між відділом та роботодавцем.
Роботодавцям пропонується:
Презентація компаній та програм стажування.
Проведення семінарів, тренінгів для підприємств та кадрових служб.
Участь у ярмарках вакансій.
Сприяння у відборі студентів та випускників для працевлаштування та стажування.
Створення та впровадження спільних програм.
Заходи спрямовані на розвиток та професійне становлення студентів та випускників:
Семінари, тренінги, круглі столи.
Презентації.
Ярмарки та дні Кар’єри.
Спільні заходи з ЗОЦМ.
Інформаціно-консультативні зустрічі.
Бізнес-ігри.