Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістранти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ отримують актуальну інформацію щодо можливого працевлаштування

Магістранти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ отримують актуальну інформацію щодо можливого працевлаштування

Магістранти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ отримують актуальну інформацію щодо можливого працевлаштування
30.11.2020 09:57 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування онлайн-зустріч

Традиційно на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває чимало проєктів, направлених на співпрацю з роботодавцями та інформування про можливості працевлаштування для випускників. Тож двадцять шостого листопада відбулася подібна онлайн-зустріч магістрантів спеціальності 012 «Дошкільна освіта» та 013 «Початкова освіта» факультету соціальної педагогіки та психології з начальником відділу доуніверситетської підготовки та профорієнтації Галиною Микитів. Галина Володимирівна звернула увагу майбутніх випускників на пропозиції Запорізького національного університету, щодо можливості допомоги з працевлаштування.

Магістрантів ознайомили зі структурою сайту ЗНУ, показали, як швидко знайти актуальну інформацію і як нею скористатися. Також їх запросили вступити до Асоціації випускників ЗНУ, учасникам зустрічі розповіли, які переваги і можливості надає членство в асоціація. Під час зустрічі Галина Володимирівна повідомила магістрантів, що з цього року в Запорізькому національному університеті почалась активна робота з Асоціацією випускників ЗНУ і запросила всіх приєднатися до неї. Щоб стати учасником Асоціації, достатньо заповнити анкету випускника за покликанням:

https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=64&fbclid=IwAR0ISMvkUCokrh9vTfvbQE0C7_elmwSpLnl9fS8puNnL7VQfHb3iRz6Mtug

Запросила Галина Володимирівна магістрантів і приєднуватися до сторінок ЗНУ в соціальних мережах:

Фейсбук: https://www.facebook.com/univerzp

Інстаграм: https://www.instagram.com/znu.official/

Телеграм: https://t.me/znu_official

Метою Асоціації випускників ЗНУ, зазначила Галина Микитів, є налагодження співпраці з нашими колишніми студентами, полегшення спілкування між ними та ЗНУ, допомога в працевлаштуванні й залучення випускників до заходів, які проводить Запорізький національний університет. Загалом, вступ до асоціації відкриває перед випускниками широкі перспективи. Приєднавшись до неї, можна стати учасником вже традиційної рубрики «Історія успіху випускників» і поділитися з іншими своїми професійними досягненнями. Знадобиться це й тим, хто шукає роботу. Зокрема, на сторінці служби працевлаштування можна розмістити своє резюме, щоб роботодавці, – а в університеті дуже велика база роботодавців, – підкреслила Галина Володимирівна, – могли їх переглянути та запропонувати здобувачу гідну роботу. Якщо випускники бажають самі переглянути вакансії, що існують, то й їх можна знайти на цій сторінці. А для тих, хто ще не склав собі резюме, тут наведені корисні поради, як це правильно зробити.

«Важливу інформацію знайдуть для себе на сторінці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/ і ті, хто бажає отримати другу вищу освіту», –наголосила Галина Микитів. Зокрема, тут можна дізнатися про можливість підготуватися до ЄВІ з іноземної мови на курсах від центру інтенсивного вивчення іноземних мов, заняття на яких триватимуть із грудня 2020 р. по червень 2021 р. Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (061) 289-12-95 та 066-290-56-21.

Звернула Галина Володимирівна увагу магістрантів і на те, що минулорічні результати ЄВІ будуть дійсні й під час майбутньої вступної кампанії, що дуже важливо для тих, хто мріє про другу вищу освіту. А тим, хто планує знову складати ЄВІ, Галина Микитів повідомила строки реєстрації та складання єдиного вступного іспиту. Реєстрація відбудеться з 11 травня до 3 червня, а основна сесія – із 30 червня до 2 липня.

Розповіла Галина Володимирівна й про нову можливість для тих, хто бажає після закінчення навчання працювати в педагогічній галузі й вже отримав чи збирається отримати освіту за спеціальностями педагогічного профілю. Вона наголосила, що такі студенти мають можливість отримати одноразову адресну грошову допомогу в п’ятиразовому розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Наприкінці зустрічі Галина Володимирівна звернула увагу магістрантів на те, що співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування завжди готові відповісти на будь-які питання, пов’язані з діяльністю відділу. А звертатися потрібно за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського 66 б, навчальний корпус № 2, каб. 209, Телефон: (061) 289-12-96. Провідний фахівець відділу – Оксана Володимирівна Булавіна.

Також під час зустрічі зазначили, що студентам та випускникам пропонується: інформаційно-консультативна комунікація; участь у заходах, що проводяться у вишу для сприяння у працевлаштуванні; участь у спільних проектах між відділом та роботодавцем.

Свою чергою, роботодавцям пропонується: презентація компаній та програм стажування; проведення семінарів, тренінгів для підприємств та кадрових служб; участь у ярмарках вакансій, сприяння у відборі студентів та випускників для працевлаштування та стажування; створення та впровадження спільних програм; заходи спрямовані на розвиток та професійне становлення студентів та випускників, семінари, тренінги, засідання круглих столів, презентації, ярмарки та дні кар’єри, спільні заходи із Запорізьким обласним центром молоді; інформаційно-консультативні зустрічі, бізнес-ігри.

 

 

 

 

Схожі новини