Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники економічного факультету організували онлайн-зустріч для вступників 2021 року

Представники економічного факультету організували онлайн-зустріч для вступників 2021 року

Представники економічного факультету організували онлайн-зустріч для вступників 2021 року
30.11.2020 16:21 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування День відкритих дверей онлайн- зустріч вступ-2021

Двадцять дев’ятого листопада, на економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся онлайн-захід – День відкритих дверей, який недарма пройшов під гаслом «Чудовий день на економічному факультеті». Дійсно, із майбутніми вступниками зустрілися науково-педагогічні працівники – висококваліфіковані фахівці, а також студентські активісти. Вони презентували спеціальності, що їх пропонують профільні кафедри факультету, а також цікаве й насичене студентське життя в колі дружньої родини економічного факультету. Натомість старшокласники та їхні батьки, присутні на заході, отримали море позитивних вражень від спілкування з економічною спільнотою провідного регіонального вишу.

Учасників зустрічі – тих, хто вперше завітав на знайомство із факультетом, і тих, хто вже є постійними учасниками різноманітних профорієнтаційних заходів, що організовують його фахівці для шкільної молоді, – привітала декан факультету, професор Алла Череп. У своєму зверненні вона, передусім, наголосила, що економічний факультет – це команда однодумців, яка щодня працює над тим, аби студентам було комфортно навчатися на обраному факультеті: «Для нас студенти – це партнери, з якими ми разом будуємо ефективний освітній процес!».

Алла Василівна також наголосила, що саме економічний факультет ЗНУ надзвичайно потужний підрозділ з підготовки фахівців економічної галузі, який займає провідні позиції не лише в регіоні, а й в Україні – серед лідерів. Його випускники працюють на провідних підприємствах та в багатьох фінансових установах нашої країни та інших країн світу. Колектив факультету відзначений цілою низкою нагород, серед яких – «Золота медаль ім. М.І. Туган-Барановського», «Найкращий навчальний заклад з підготовки спеціалістів банківсько-фінансової галузі». Крім іншого, уже під час навчання, студенти факультету отримують можливість здійснювати академічну мобільність у рамках програми Erasmus, а багато хто із старшокурсників – успішно поєднують навчання та роботу на провідних підприємствах й установах регіону.  

Представники цього багаточисленного колективу справедливо пишаються тим своїм досягненням, що на факультеті між студентами та викладачами панує дружня, корпоративна атмосфера. Самі студенти своїми досягненнями мотивують викладачів ставати кращими, а викладачі з радістю діляться з молоддю своїми знаннями, напрацюваннями, навичками та досвідом. Проте студентське життя на економічному факультеті не обмежується лише навчанням: студенти мають можливість розвиватися в різних напрямах, зокрема, демонструвати свої таланти під час таких яскравих заходів, як спортивні змагання, культурно-розважальні – «Ліга сміху ЗНУ», молодіжні творчі конкурси «Студентська весна», «Міс ЗНУ» та «Містер ЗНУ», «Фестиваль реклами» тощо. А от на «День студента» самі викладачі креативно вітають студентську молодь факультету. А ще, можна займатися волонтерством і доброчинністю, долучатися до організації заходів на факультеті та багато іншого. Отже, майбутні економісти отримують під час навчання не тільки фахові знання, які їм допомагають потім бути успішними професіоналами, а й задоволення від насиченого, цікавого, драйвового студентського життя, що вирує на цьому факультеті.

Про це та інше розповіла учасникам зібрання голова студентської ради факультету – третьокурсниця Марина Корохова. Вона також висловила подяку викладачам економічного факультету й зазначила, що надзвичайно щаслива бути студенткою саме цього факультету й університету. Адже викладачі завжди підтримують студентів, пропонують допомогу у складних ситуаціях, намагаються разом вирішувати будь-які питання. Відтак, навчання на економічному факультеті є не лише процесом пізнавальним, а й надзвичайно цікавим. Насамкінець вона закликала абітурієнтів приєднуватися до дружньої родини економічного факультету ЗНУ і запевнила, що вони ніколи не пошкодують про свій вибір.

А от профільні кафедри та спеціальності, що їх пропонує своїм вступникам економічний факультет ЗНУ («Економіка та управління ринком землі», «Фінанси і кредит», «Маркетинг», «Управління персоналом та економіка праці» та «Міжнародна економіка», «Облік і аудит», «Економічна кібернетика»), на зустрічі презентували завідувачі цих кафедр. Усі вказані спеціальності, як було зазначено під час зустрічі зі вступниками, є надзвичайно затребуваними і актуальними на сучасному ринку праці.

Завідувач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму, професор Дмитро Бабміндра, наголосив на надзвичайному попиті на фахівців з «Економіки та управління ринком землі». Завідувачка кафедри економічної кібернетики, професорка Наталія Максишко акцентувала увагу на тому, що кібернетика сьогодні набуває надзвичайної актуальності, оскільки в Україні швидкими темпами відбувається цифровізація. Завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, доцент Анатолій Кущик, своєю чергою, зазначив, що спеціальності банківсько-фінансової галузі не втрачають своєї актуальності, адже, як і завжди, першочерговим пріоритетом для підприємств лишається завдання накопичення й правильний розподіл фінансових ресурсів. Завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу, професор Микола Іванов розповів про спеціальності цієї кафедри, які на сьогодні виступають провідними на ринку праці, адже висококваліфіковані фахівці з маркетингу і управління є запорукою ефективної діяльності будь-якого підприємства. В.о завідувача кафедри обліку та оподаткування, професорка Неля Проскуріна акцентувала увагу молоді на тому, що суб’єкти господарювання будь-якої галузі діяльності мають вести облік та оперувати знаннями щодо особливостей оподаткування, а відтак, ця спеціальність кафедри залишається надзвичайно затребуваною.

Окрім іншого, всі завідувачі кафедр економічного факультету акцентували увагу та тому, що більшість із них має досвід практичної роботи в галузі, отже, студенти отримують вагомі практичні знання та навики, необхідні для їхньої майбутньої професійної діяльності.

Заступники декана економічного факультету передали свої привітання учасникам заходу: серед них – заступник декана з виховної роботи доцент Вікторія Сьомченко, заступник декана з навчальної роботи, доцент  Віта Лось, заступник декана з наукової роботи Оксана Гамова, заступник декана з профорієнтаційної роботи Наталя Терент’єва. Вони звернули увагу учасників на особливостях вступу та підготовки фахівців з економічних спеціальностей, розповіли про особливості студентського та наукового життя.

Окрім іншого, було зазначено, що навіть за умов дистанційного навчання, студенти отримують необхідну інформацію, освітній процес триває згідно плану – завдяки ресурсам і відповідному програмному забезпеченню, яке має університет, або розробляють представники кафедри економічної кібернетики. Отже, на економічному факультеті ЗНУ зацікавлені в становленні української молоді, яка має креативне економічне мислення, високий рівень соціальної відповідальності та професійні навички для роботи у галузі. Насамкінець старшокласників запросили вступати на актуальні й сучасні спеціальності, які пропонує економічний факультет ЗНУ.

Також вступники, які прагнуть уже наступного року приєднатися до когорти студентів цього факультету, поставили низку запитань представникам його адміністрації, що стосувалися вступу – 2021, підготовчих курсів, прохідного балу, наявності бюджетних місць для вступників наступного року, кількості сертифікатів та переліку предметів, які потрібні для вступу на ту чи іншу спеціальність. Насамкінець старшокласники зазначили, що зустріч  була для них надзвичайно цікавою та інформативною.

А ще, їх запросили на наступні – загальноуніверситетські Дні відкритих дверей та інші заходи для вступників, які відбудуться за участі ректора ЗНУ Миколи Фролова і начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галини Микитів.

 

Наталія Терент’єва,

старший викладач кафедри управління персоналом і маркетингу

 

Схожі новини