Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тривають традиційні зустрічі колективу Запорізького гідроенергетичного коледжу з майбутніми абітурієнтами

Тривають традиційні зустрічі колективу Запорізького гідроенергетичного коледжу з майбутніми абітурієнтами

Тривають традиційні зустрічі колективу Запорізького гідроенергетичного коледжу з майбутніми абітурієнтами
02.12.2020 08:50 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж День відкритих дверей співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність

Початок зими ознаменувався для колективу Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) ще одним Днем відкритих дверей. Цього разу зустріч зі старшокласниками, випускниками шкіл і закладів передвищої освіти, майбутніми абітурієнтами, які прагнуть отримати освіту за спеціальностями коледжу, відбудеться в п'ятницю, 4 грудня о 10.00.

Програма заходу передбачає зустріч з адміністрацією коледжу та його викладачами, цікаву екскурсія лабораторіями й аудиторіями Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ.
Учасники заходу ознайомляться з особливостями вступної кампанії-2021, можливістю взяти участь у пробних ЗНО з різних дисциплін у Запорізькому національному університеті. Гості дізнаються багато цікавого та корисного про славетну історію коледжу, умови навчання, а також про сучасні спеціальності технічного та економічного напрямку, які пропонує коледж і за якими молодь зможе отримати рівень молодшого спеціаліста (початковий рівень вищої освіти).
Проїзд до ЗГЕПК тролейбусом №№1 та 3, маршрутним таксі №№ 46, 93 та 15 до зупинки транспорту «Палац культури ЗТЗ».
Колектив Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ щиро запрошує всіх охочих приєднатися до зустрічі та сподівається, що гості завітають до коледжу в гарному настрої та візьмуть із собою захисні маски.

Схожі новини