Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ дбають про соціальний захист співробітників під час пандемії COVID-19

У ЗНУ дбають про соціальний захист співробітників під час пандемії COVID-19

У ЗНУ дбають про соціальний захист співробітників під час пандемії COVID-19
02.12.2020 11:24 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Первинна профспілкова організація COVID-19 соціальний захист

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) адміністрація вишу та представники первинного профспілкового комітету докладають чимало зусиль, аби в період пандемії, викликаної коронавірусною інфекцією COVID-19, максимально посилити соціальний захист науково-педагогічних працівників і співробітників.

Зокрема, ті співробітники, які мають статус малозабезпечених, можуть звернутися до профспілкової організації задля того, щоб оформити страхування на випадок потреби в стаціонарному лікуванні гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусною інфекцією COVID-19.
Для цього співробітникам потрібно завітати за адресою: вул. Дніпровська, 33а, навчальний корпус № 4, к. 212. При собі необхідно мати пакет документів:
- заява на ім’я голови первинної профспілкової організації на отримання матеріальної допомоги у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем Бориса Павловського;
- заява на отримання страхового полісу;
- реквізити банківського рахунку;
- копія паспорта;
- копія ідентифікаційного коду.
Після розгляду цих документів на вказаний банківський рахунок надійде 300 грн. У цей час пакети документів, необхідні для оформлення страхування, представники профспілки передадуть до страхувальної компанії. Потім, коли надійдуть потрібні документи від страхувальника, представники ЗНУ мають підписати відповідні папери та сплатити за страхування – ті самі 300 грн, що отримали від профспілки.
Після цього на випадок лікування встаціонарі від COVID-19 такий співробітників отримає страхову плату на суму до 5 тисяч грн. На сьогодні цією можливістю вже скористалося більш ніж 120 осіб.
Крім того, нагадаємо, що згідно зі змінами до Колективного договору, внесеними 06.10.2020 року, виплачується матеріальна допомога штатним працівникам університету, у яких діагностовано та підтверджено COVID-19.
Розмір цих виплат становить:
- до 10 000 гривень у разі тяжкого перебігу захворювання (на підставі виписного епікризу з історії хвороби);
- до 3 000 гривень без ускладнень (на підставі медичного документу, підтверджуючого діагноз).
Звертаємо вашу увагу, що такі виплати відбуватимуться на підставі заяви на ім’я ректора й здійснюватимуться в розмірі, який визначається університетською комісією із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням.
Вони проводяться на підставі: заяви й виписного епікризу з історії хвороби або медичного документу, що підтверджує діагноз.
Окремо акцентуємо увагу, що отримати таку матеріальну допомогу можуть усі представники колективу ЗНУ, у яких діагностували й підтвердили COVID-19. Серед тих, хто отримує ці виплати, – й ті, хто захворів до того, як до Колективного договору внесли відповідні зміни, й не члени первинної профспілкової організації університету.

Схожі новини