Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує завітати на День відкритих дверей

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує завітати на День відкритих дверей

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує завітати на День відкритих дверей
10.12.2020 16:53 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж День відкритих дверей вступна кампанія-2021

Одинадцятого грудня о 12.00 у Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбудеться День відкритих дверей. До участі запрошуються випускники шкіл, закладів передвищої освіти, а також всі зацікавлені особи.

У програмі заходу - зустріч із адміністрацією коледжу та його викладачами, за бажанням, гості зможуть відвідати лабораторії та аудиторії Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ.
Учасники заходу отримають детальну інформацію про спеціальності, за якими зможуть здобути освіту в коледжі, дізнаються про особливості вступної кампанії-2021, можливість стати учасниками пробного ЗНО в Запорізькому національному університеті тощо.
Колектив Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ запрошує усіх охочих стати учасниками заходу! Приходьте з гарним настроєм і захисними масками.
Адреса: м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10 (зупинки транспорту «Палац культури ЗТЗ», тролейбусом №№1 та 3).

Інженерний навчально-науковий інститут

Схожі новини