Анонси / Новини / У ЗНУ відбудеться захист дисертації Анастасії Кривохати на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук

10.12.2020 14:13

23 грудня 2020 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 17.051.06 при Запорізькому національному університеті (69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66) відбудеться захист дисертації Кривохати Анастасії Григорівни «Нейромережеві математичні моделі звукових сигналів у задачах розпізнавання» на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук зі спеціальності 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи.