Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому фаховому коледжі для слухачів підготовчих курсів влаштували свято з нагоди дня Святого Миколая

В Економіко-правничому фаховому коледжі для слухачів підготовчих курсів влаштували свято з нагоди дня Святого Миколая

В Економіко-правничому фаховому коледжі для слухачів підготовчих курсів влаштували свято з нагоди дня Святого Миколая
21.12.2020 12:07 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж підготовчі курси співпраця з абітурієнтами свято

Новорічний настрій, інтерактивна вікторина та брендовані подарунки – так слухачі підготовчих курсів Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відсвяткували день Святого Миколая.

Відбувся захід на платформі організації конференц-зв’язку «Zoom». Організували його завідувачка підготовчим відділення Яна Калашник і голова профорієнтаційного сектору студентської ради коледжу Аміна Даніч. Вони завітали на заняття до слухачів восьмимісячних курсів та привітали їх з прийдешніми новорічними святами від педагогічного та студентського колективів коледжу.

Також майбутні вступники взяли участь у новорічній вікторині на платформі «Kahoot», за перемогу в якій вони отримали подарунки.

Представники Економіко-правничого професійного коледжу ЗНУ вітають абітурієнтів із прийдешніми зимовими святами та запрошують їх на тримісячні курси з підготовки до складання ЗНО, що розпочнуться вже 9 лютого 2021 року.

Зареєструватися на них можна за покликанням:

http://epkznu.com/%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2%D1%87%D1%96-%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D0%B8/

 

 

 

Схожі новини