Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

БАБІЙ Іван Миколайович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / БАБІЙ Іван Миколайович

(22.07.1963, с. Острівне Роменського р-ну Сумської обл.) – спортсмен, працівник освіти. У 1993 закінчив Запорізький державний ун-т зі спеціальності «Фізична культура». У 1993–2003 – викладач кафедри циклічних видів спорту Запорізького державного ун-ту; 2003–2007 – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичної культури, спорту та туризму Запорізького ін-ту ім. П. Сагайдачного ЗАТ МАУП. З 2007 – доцент кафедри управління фізичної культури та спорту Запорізького національного технічного ун-ту. Майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики (десятиборство), срібний призер Кубку Європи з легкої атлетики (м. Базель, Швейцарія), рекордсмен світу з бар’єрного бігу серед десятиборців. Автор 18 наукових та навчально-методичних праць.

І.П.Пущина